Güncel Floodlar En sonuncu Floodlar

Kurucu Yönetici
  • 1
Fil Necati

Köyde Stardew Valley Hayatı Yaşamaya Çalıştım.

  • 1

Korona yüzünden babam çalışmıyor diye köy evine yerleştik. Baktım evin bahçesi bomboş, ziraat malzemeleri satan yerden çeşitli tohumlar aldım gelip diktim. Biberlerimiz domateslerimiz meyvelerimiz falan oldu, düzenli suluyorum tabi. Sulama kabı plastik tabi çok enerjimi alıyor, evin garajında bulduğum demir parçalarını alıp köyün demircisine gidip bunu upgrade etmek istiyorum dedim, sen bizimle dalga mı geçiyon amuğa koyim diyip arkamdan koşturmaya başladı.

Neyse meyve sebzeler olunca topladım, köyün kızlarına hediye etmeye çalıştım, köy yerinde evlerin kapısı kilitli değil tabi, elimde biberle girdim evin birine kızın birine verdim garip garip baktı, babası seni kim gönderdi amuğa diye arkamdan koşturmaya başladı, olsun ben kızdan bir kalp aldım, birkaç tane daha kalp alırsam evlenirim.

Yağış olduğu günlerde bahçeyi sulamıyorum tabi, yine birgün yağmur yağarken baltamı alıp herhalde maden burası diyip bir harabeye girdim kıracak taş arıyorum bir de ne göreyim, muhtar ve birkaç adam eşeği bağlamışlar, afedersiniz s*kiyorlar. Dedim herhalde bunlar mağara yaratığı ama leveli benden yüksek bulaşmıyım bunlara beni de s*ker diye düşündüm, tabi burdan da kaçtım.

Neyse başka harabe buldum girdim içerde garip bulduğum şeyleri topladım ve köy kütüphanesine götürdüm, kütüphaneci garip garip suratıma baktı, lan o kadar artifact toplayıp getiriyoruz orospu çocu insan bir sevinir bir araştırır bunları.

Biraz forage skilim gelişsin diye bir bahçeye girip yerdeki mandalinaları toplayayım dedim adam arkamdan çifteliyle kovaladı. Yerde bulduğum büyük yuvarlak taşları demirciye götürdüm abi açalım bunları hazine var içinde dedim o adam da kovaladı beni, taşlar demircide kaldı, kesin içini açıp artifactleri kütüphaneye verdi, boşver yenisini bulurum.

Cinci hoca dedikleri adama da gittim dedim herhalde wizard bu, abi cinler köy meydanını yıkmışlar tekrar düzenlemek gerekiyor, köydeki migrosa para vermektense ben burayı onarırım ama yardımın lazım diye söyledim, boşver köy meydanını senin içine cin kaçmış gel çıkartıyım dedi pipisini sıvazlarken, bu wizardın niyeti kötü galiba diye düşünüp ordan da çıktım.

Marangoza gittim elimde odunlarla ve bir miktar parayla abi bizim evi genişlet bir de ahır yap hayvan beslicem dedim, yeğen sen bizi inşaat amelesi mi sandın diyerek dışarı çıkardı. Hiçbir şey yapamıyorum bari quest tamamlıyayım dedim, muhtarın ilan panosuna gittim bomboş, üstüne bir de bana kızdı yeğen kimseye eşek s*ktiğimi anlatma bak herkes sikiyor zaten dedi.

Köye giderken bir sürü quest tamamlarım, bol bol forage yapıp topladıklarımı satarım zengin olurum, köy halkıyla ilişkilerimi geliştirip yemek tarifi öğrenirim diye düşünürken heryerden kovuldum köyün delisi oldum, zaten eşek s*ken adamın muhtar olduğu köyden ne hayır gelir.

Cevap eklemek için giriş yapmalısınız.