Güncel flood arşivi floodlar.com
en yeni floodlar.

Bir topicte altalta 2 veya daha fazla mesajınız varsa buna genel olarak flood diyoruz. Kısacası konulara altalta mesaj atmıyoruz. … Eğer eski mesajınızın üzerinden belli bir süre geçmiş ve o mesajla ilgili çeşitli yorumlar aldıysanız o zaman yeni mesaj gönderebilirsiniz..

Twitter‘daki 280 karakter sınırı ise anlatacaklarımız için çoğu zaman yeterli olmuyor ve bu yüzden “flood“, diğer adıyla Tweet Dizisi paylaşımları tercih ediyoruz. Tweet Dizisi’ni tek bir tweet içine sığmayan bir metnin birden fazla tweet ile birbirini takip edecek şekilde sıralanması olarak açıklayabiliriz.

Flood Nedir?
Neden Flood Yazmalıyım

Instagram Flood ne demek?

Flood, sohbet odaları veya forum gibi topluluklar tarafından kullanılan internet sitelerinde normalin dışında aşırı mesaj gönderimi yapılmasıdır. … Bir forum veya web sitesi üzerinde Flood yapan kullanıcılar çok sık mesaj atarak diğer kullanıcıların mesaj gönderme hakkını elinden alırlar.

Tweet dizisine ne denir?

Twitter’da Tweet dizisi, bir kişi tarafından gönderilen, birbirine bağlı bir dizi Tweettir. Tweet dizisiyle birden fazla Tweeti birbirine bağlayarak ek içerik ve güncellemeler sunabilir veya bir konuyu daha ayrıntılı bir şekilde anlatabilirsiniz.

Twitter Flood nasıl yapılır?

Uzun süredir test aşamasında olan Tweet dizileri özelliği ‘flood‘ oluşturmayı kolaylaştıracak. Artık birbiriyle alakalı tweetlerin anlaşılır ve görünür olaması için başına “rakam koymak” gerekmeyecek. Bu yeni özellikle bir dizi oluşturmak için “Tweetle” kısmına eklenen “artı” tuşuna basmak yeterli olacak

Toxic in ne demek?

Daha çok sosyal medyada ve oyunlarda karşılaştığımız toxic türkçe anlamıyla toksik kelimesi birini rahatsız eden, kötü ve kışkırtıcı sözler kullanan insanlara söylenmektedir. … Eğer birisi size çok toxicsin gibi kelimeler kullanıyorsa davranışlarınızı düzeltmeniz gerekmektedir