Güncel Floodlar En sonuncu Floodlar

Kurucu Yönetici
 • 4
Fil Necati

ÇOK UCUZA ADRENALİN VE EKSTREM SPORLAR REHBERİ

 • 4

Evet arkadaşlar biliyorsunuz ekonomik olarak zor günlerden geçiyoruz. Bu yüzden çoğu ihtiyacımızı ertelemek zorunda kaldık veya ucuza getirmeye çalıştık. Çoğu insan gibi ben de ekstrem sporlara bayılırım, adrenalin her şeyim. Fakat artık paraşütle atlama, skydiving,bungee jumping gibi sporlara maddi gücüm yetmediği için bu heyecanı başka sporlarda aramaya çalıştım ve buldum. Bugün sizlere bu adrenalin patlaması yasatan sporlari tanitacagim.

 1. KARAKOLUN ÖNÜNDEN RPG İLE GECME: bu spor için gereken oyuncak bir RPG veya kartondan kendi yapacağınız bir RPG. Başka bir şey lazım değil. Biraz daha heyecan katmak isterseniz, boynunuza bir puşi takıp, şalvar giyebilirsiniz. Doğu’da bir şehirde yaparsanız adrenalin en üst düzeye çıkar.(8.5/10)

 2. TRAVESTİYE HAYDAR ABİ DİYE SESLENME: gece saatlerinde yapılması makul olan bir spor bu. Eğer gerekli malzemeleri tedarik etmezseniz ciddi tehlikelere yol açabilir. Bu yüzden mutlaka spor ayakkabı ve rahat kıyafetler giymelisiniz. (8/10)

 3. SABAH UYANIR UYANMAZ RUS RULETİ OYNAMA: bu benim favori sporum. Her sabah güne bu sporla uyanırım. %18.33 gibi yüksek bir ihtimalle başarısız olma riski kimin ayağına gelir ki? Eğer başarılı olunursa güne mükemmel bir başlangıç yapabilirsiniz. (10/10)

 4. CAMİYE GİRİP DİĞER DİNLERİ ÖVME: bu sporda en yakın camiye girip cemaate “Hristiyanlık daha güzel, bedava şarap dağıtıyorlar” veya “budizme gelin yoga , meditasyon yapıyoruz çok rahatlatıcı” gibi ifadeler kullanıp kışkırtmaya çalışıyoruz. Fakat dezavantajlarından biri de şu; eğer bu sporu Arabistan, İran veya Pakistan dışında bir ülkede yaparsanız istediğiniz adrenalini elde edemezsiniz.(7.5/10)

 5. KENDİ EVİNE MASKE VE BERE İLE GİZLİCE GİRME: arkadaşlarla dışarı her çıktığımda eve dönüşte yaptığım bir spor bu. Evime camdan girmeye çalışırım. Sitenin güvenlik görevlisine her an yakalanma korkusu bu sporun tuzu biberidir. Fakat dezavantajı şu ki bir kez yakalandiniz mi artık heyecanı kaçıyor.(8/10)

 6. MİNİBÜS ŞOFÖRÜNE ÖPÜCÜK YOLLAMA: minibüs şoförünün dikiz aynasından trafiği kontrol ettiği sırada öpücük yollayın. Fakat öncesinde birkaç göz kırpma , dudak ısırma eylemleri yaparsanız bu spor daha çok heyecan katar. Çok tehlikeli bir spor olduğunu unutmayalım. Her yıl dünya genelinde 10.000 insanın ölümüne neden oluyor. (9/10)

 7. SİYASİ KİŞİLİĞİ ETİKETLEYİP SÖVME: Twitter’da bir siyasi kişiliği ( bakan, milletvekili, belediye başkanı) etiketleyip küfürler edelim. 5 dakika sonra ise tweet’i silelim. Süreyi uzatıp daha heyecanlı olmasını sağlayabilirsiniz. Hatta bunu aynı siyasi kişiliğin attığı tweet’i altına yanıt olarak da atabilirsiniz. (9.5/10)

 8. ÜLKÜCÜ OCAĞINA KÜPE VE PİERCİNG İLE GİRME: en yakın ülkü ocağına kulakta küpe, çenede piercing ile laçka hareketler yaparak girilir ve ” buranın reisi kim ayol” denir. Bu spor çok tehlikeli olduğundan dolayı tepki cekiyor. Milyonlarca insanın imza kampanyası başlatarak yasaklamak istediği bu spor; görünen o ki tutkunları sayesinde tedavülde kalmaya devam edecek. (9/10)

 9. CENAZE TÖRENİNDE KULAKLIKLA CEM YILMAZ DİNLEME: maalesef bu spor yasaklandığı için günümüzde rağbet görmüyor. Fakat vakti zamanında bu sporu yapan ve emekli olan sporcuların GQ dergisine yaptığı röportajdaki ifadeler her şeyi açıklıyor. “O günleri çok özlüyorum, bu sporu yasaklayan otoritelere halen kızgınım. Onları affetmeyeceğim” . Bir gün bu yasağın kalkması dileğiyle.(10/10)

Bugün ucuza ekstrem sporlarını tanıttık. Vaktinizi ayırdığınız için teşekkür ederiz. Ben genzo wakabayashi; sağlıklı , huzurlu, mutlu günler diliyorum kendinize iyi bakın.

Cevap eklemek için giriş yapmalısınız.