Güncel Floodlar En sonuncu Floodlar

Kurucu Yönetici
  • 0
Fil Necati

Şu Among Us’ı bağırmadan oynayamıyor musun lan sen?

  • 0

Aptal orospu çocuğu sana bir soru dahi soramayacak mıyız lan biz? Sadece en son neredeydin diye soruyoruz piç kurusu ne diye bağırıp milletin kulağını sikiyorsun oynayacağın oyunu sikerim bak düzgünce cevapla soruları adamı hasta etme. Geçen hafta arkadaşlarla oynuyoruz çocuk gözümün önünde öldürüp vente girdi anında report tuşuna basıp olayı anlattım ama kanser herif durur mu her zamanki gibi mikrofonu gırtlağının derinliklerine sokup “BEN YAPMADIM YAAAAAA” diye tiz bir şekilde bağırmaya başladı. Bu sefer de sorular sormaya başladım ve diyalog aynen şöyleydi:

“Madem sen değilsin söylesene hangi görevi yaptın?” “YA BEN ADMIN ODASINDA GÖREV YAPIYORDUM!” “Cesedi nasıl görmedin?” “ÇÜNKÜ ELEKTRİKTEYDİM!” “Oraya o kadar hızlı nasıl gittin?” (Hız 1’di) “YA BEN KATİL DEĞİLİMMMM BENİ SUÇLUYORSUN YAAAA ASIN BUNUUUUUUU YAAAAAAA BENİ SUÇLAMAAAAA!!!!”

Ve herkes beni oyladı. Ya böyle oyun oynayacaksan siktir git LoL oynamaya başla. Hatta dereceli at demire falan yerleş çünkü herkes senin gibi ağlıyor lolde.

Kendi kendime diyorum ki “Aga yapma bak herkes senin gibi oynamıyor oyunu lütfen sakinleş bak herkes iyi olmak zorunda değil” fakat uzaktan gelen bir “BEN YAPMADIM” sesiyle bu düşünceden sıyrılıp yine sinirleniyorum. Bir başka elde de “BEN BİLMİYORUM BE SİYAH ÖLDÜRDÜ!” dedi kazandı ulan böyle oyun mu oynanır?

Dün yine Among us oynuyorum türk dolu lobiye girmişim kazara, oyunda siyah öldürüldü ve yanında açık yeşil vardı. Dedim ki “Siyah ile açık yeşil beraberdi” TE OYUNUN BAŞINDAN BERİ SOL ÜSTTE PEMBEYLE DURAN KIZIL DALLAMA DİYOR Kİ “TURUNCU ÖLDÜRDÜ TURUNCU ÖLDÜRDÜ” LAN APTAL OROSPU EVLADI AZ YAVAŞ AT. Sonra admin odasında herkesin önünde beni beyaz öldürüp ventledi report basıldı kırmızı gelmiş “Nasıl öldü ya lan öyle sjsjsjs”

Ulan böyle oynayıp maç zehir etmeyi mi seviyorsunuz anasını tebeşir tozuyla sakatladıklarım şöyle oynayanlara oyun yasaklanmalı artık oyuna adam gibi bir sistem gelsin olmadı Town of Salem’de olan sistem gelsin (kullandığın hesabın nicki farklı maç içi kullandığın nick farklı) ve maç sonu kimin kim olduğunu görüp raporlayalım yemin ediyorum bıktım böyle oynayanlardan. Elimden geldiğince yalnız ve yabancılarla oynamaya kasıyorum artık.

Cevap eklemek için giriş yapmalısınız.