Güncel Floodlar En sonuncu Floodlar

Kurucu Yönetici
  • 2
Fil Necati

Seks ne kadar garip bir eylem lan

  • 2

Düşünsenize arkadaşlar erkeğin bir uzvu normal şartların on katına kadar uzuyor biraz ovalayinca. Sonra da bu uzvunu çıkarıp kadının vücudundaki çukurluk bir bölgeye sokuyor. İşin ilginç tarafı iki taraf da bundan zevk duyuyor.

Elinize bir şırınga alıp arkadaşınıza şöyle bir teklifte bulunun ” sana bu iğneyi batiracam.sonra da batırıp cikaracam, batırıp cikaracam ikimiz de bundan zevk alacaz” arkadaşınız sacmalama der ve ortamı terk eder. Ama karşı cins ile bu münasebeti yaptığınızda ikiniz de hoşlanıyorsunuz bu eylemden.

İlk insanı düşünelim, bir şekilde içgüdü sebebiyle cinsellik düşünüyor. Ama malum organının sadece işemeye yaradığını düşündüğü için bu arzusunu kontrol edemiyor. Sonra karşı cins birine gidip ” bu elimde tuttuğum şeyi senin çukurluk bolgene sokacam” diye teklif etmiş. Kadın da haliyle korkmuştur ” acır ama , sonuçta diken bile vücuduma batsa acıyor bu ise dikenden çok daha kalın ve uzun” diye düşünmüştür.

Ama sonuçta bir şekilde içindeki o arzuyu kontrol edemeyen çift eninde sonunda bu eylemi gerçekleştirirken aldığı zevki farkedince belki de hiç durmadan günlerce kez yapmıştır. Çok tuhaf lan, şimdi elimde kalemle yanınıza gelip ” beyler kulağınıza bu kalemi sokacam çok keyifli” dersem siktir git dersiniz. Peki ilk seks eylemini yapanlar bu cesareti nasıl buldu?

Bugün burada isek ilk insanın o cesur hamlesi sebebiyledir. Bu yüzden 1 dakikalık saygı duruşuna davet ediyorum hepinizi, o kimsenin başaramadığı, kimsenin cesurlukta yanına bile yaklasamayacagi atamız için…. o7

Cevap eklemek için giriş yapmalısınız.