Güncel Floodlar En sonuncu Floodlar

hgo-com-tr
  • 0
Amk n*wi

Satılmayan ayakkabı numaraları

  • 0

Türkiye’de en ideal ayak numarası kadınlarda 37, erkeklerde 40. Bu numarada ayağı olan erkek ve kadınlar Türkiye’de ayakkabı bulmakta zorlanırlar.

Ayakkabılar seri olarak toptancıdan alınır ve kadınlarda 40, Erkelerde 42 numara ve üstü ayakkabılar hep elde kalır. Ama bu orospu çocuğu imalatçılar erkeklerde 39-40-41’i alabilmemiz için bize 42 ve üstünü, kadınlarda 35-36-37-38 alabilmemiz için 39 ve üstünü kitlerler. Lan satılmıyor üretmeyin götlekler. İndirime giren ayakkabılarda hep bu bize kitlendikleri numaralardır.

Niye burda böyle bir bilgi yazıyor. Sana ne aq. Sana giren çıkan mı var? Pazar esnafıyım. Bu ayakkabı satıcılığı bende ayak fetişi geliştirdi. Ayağı güzel kadın ünlüler ile ilgilenmeye başladım. Mesleki deformasyon diyelim. Buraya kadar okuduysan o Emma Watsonun ayakkabı numarası bilgisi benim içindi. Bu arada sana işine yaramayacak bir ton ayakkabı bilgiside soktum. Bu arada pazarda benden ayakkabı alan üyelere sesleniyorum. Sadece sizin değil Ananızın, bacınızın, kız arkadaşınızın ayakkabı numarası datası bende. Ayağınızı denk alın yoksa ananız, bacınız ayakkabı numarasını google’layan herkes bulur.

Cevap eklemek için giriş yapmalısınız.