Güncel Floodlar En sonuncu Floodlar

-Jonestown
  • 0

örümcek dövmesi yüzünden hayatım mahvoldu

  • 0

hayatımda ilk defa bir kızla yakınlaşmıştım, aslında ilk o beni beğenmiş ve arkadaş olmak istediğini söylemişti instagramdan, ama geri kalan her şeyi benden bekledi. Gerçek hayatta birbirimizi görmüşlüğümüz çoktu ama konuşma geçmemişti pek.

Doğru hamleleri yapmam çok çok zaman alsa da (8 ay civarı) yeterince yakın olmuştuk. Bu evreye gelene kadar nasıl hatalar yaptım anlatsam upuzun bir yazı olur. Bu olay biz flörtken oldu, sevgili hiç olamadık zaten, belki sadece bundan belki de başka sebeplerden birikip bu olayla son buldu.

Kendimi bildirim bileli örümceklerden korkarım, ipincecik kıl gibi örümceklerden de korkarım ama yerimden falan fırlamam, stresin izin verdiği ölçüde işimi halledip çıkabilirim yani. Bu kocaman iri tüylü olanları hiç sormayın. Yazarken bile bacaklarımda dolanmaya başladılar, tek kelimeyle iğrençler. Televizyonda görmem bile kalbimin küt küt atmasına yeter. Hemen başka bir yere çeviririm kafamı, bu olayı her yaptığımda da ailem beni madara eder.

Her neyse, bu kız çok fazla tabu sahibi biri değildi. Benden çok daha atılgan ve rahattı. Benim o rahatlığa gelmem baya bir zaman aldı. Türkler’in “kaşar” ecnebilerin “Stacy” dediği kızlardandı, çok tabusu yok demiştim ama bakirelik bunlardan birisiydi. Bütün anatomisini inceleyebilirsin ama daha ileri gidemezsin. Ben sadece bir kere bunu yapma şerefine eriştim onda da her şeyi mahvettim. Boş olduğu bir vakitte kızın evindeydim. Ailesi bizi birlikte çıplak görse “ayy haber verseydiniz ya” diyip kapıyı kapatacak tiplerdendi (benim tahminim ama belli olmaz) tabii ki böyle bir ihtimal yoktu çünkü üstte dediğim gibi kızın bana koyduğu tek bir kural vardı : sevişmek yasak. Evinde, kadın anatomisinin derinlerine inmem amacıyla bütün üstünü çıkarmama izin verdi. Braletini çıkardığımda göğüslerinin arasında upuzun bacaklı iğrenç bir örümcek dövmesi gördüm. Birkaç saniye bilincimi kaybedip çığlık atarak kapıya doğru koştum. Sonra dövme olduğunu anlayıp hiçbir şey diyemeyip yatağına geri oturdum. Ne olduğunu sordu kendisi de çok panik olmuştu çünkü, ben örümceklere fobim var dövmeni görünce nefesim kesildi diyince gülmeye başladı. 10 dakika boyunca çıplak bir şekilde güldü, “tamam hadi devam edelim” dedim o iş geçti artık diyip üstünü giyindi.

Eve geldiğimde whatsapptan hâlâ güldüğünü söyledi. Abarttığını söyledim dalgaya almaya devam etti. Elimde olmayan bir sebepten bu kadar aşağılanmak canımı sıktı birkaç gün yazmadım. Yeniden yazdığımda ise benim yerim çoktan dolmuştu, bu işler gurur yapmaya gelmezmiş ve aptal fobilerini baskılamamaya hiç gelmezmiş.

Cevap eklemek için giriş yapmalısınız.