Güncel Floodlar En sonuncu Floodlar

allahvarmiydiya
  • 0

MUHAMMED VS IPHONE

  • 0

iPhone bilgi gizliliğini son seviyeye çıkardı yani çok güvenilir. Muhammed de güvenilirliğinden dolayı Muhammed’ul Emin lakabı almış. Bu konuda berabere diyebilirim.

iPhone son modellerinde diyafram açısını genişletti ve daha kaliteli ve geniş fotoğraf çekebilme özelliği kazandırdı. Muhammed’in fotoğrafı bile yok. iPhone bu kategoride kazandı.

iPhone sayesinde internetteki bilgilere çabucak erişebilirsiniz. Tüm dünya resmen avuclarinizin içinde. Muhammedin bilgisi ise kısıtlı. Kitabında penguenlerden de dinozorlardan da bahsetmemiş. Bu kategoride iPhone önde.

iPhone Siri uygulaması sayesinde insanlarla empati kurabiliyor ve onları yalnızlığa terk etmiyor. Muhammed ise Amazon ormanlarında veya kutuplarda yaşayan insanları hiç düşünmeden kitabında develerden ve hurma ağaçlarından bahsediyor. Empati konusunda da iPhone önde.

iPhone çift sim kart versiyonlarını satışa sundu. Böylece tek bir telefonla tüm işlerinizi halledebilirsiniz. iPhone sahibinin kendisini başka bir telefonla aldatmasina izin vermez. Ama Muhammed onlarca kadınla evlenmiştir. Tek eşlilik ve sadakat konusunda iPhone önde.

iPhone serisi çıktığı ilk günden bu yana torunlarına (yeni modeller) her zaman örnek olmuştur ve onları geliştirmiştir. Kendinden bir şeyler katmış ve neslini sürdürmüştür. Ama Muhammed evladı gibi gördüğü adamın bile karısını elde etmeye çalışmıştır. Bu konuda da tartışmasız iPhone önde.

Sonuçta iPhone her türlü Muhammed’i yeniyor. Kazanan iPhone.

Cevap eklemek için giriş yapmalısınız.