Güncel Floodlar En sonuncu Floodlar

bensizinkargocunuzum
  • 0
Amk n*wi

Liseliler için okuldan kaçma teknikleri

  • 0

Malum okul günü nefret ettiğimiz kış geldi gelicek. Okulda sıkılanlar mı dersin bayılanlar mı dersin işte o günler Bugün liseli kardeşlerim için okuldan kaçma tecrübelerimi anlatacağım.Sizede denemenizi öneririm. Bu arada Atatürk Üniversitesi 2.sınıfım sosyal hizmetler bölümünde okuyorum.

1. Servisle okula geliyorsanız. Bu tecrübemi lise 1’De yaşadım. Babam okula alışıyım diye servise vermişti. Kaçıcaksanız. Eşofmanla okula gidin. Servisten indikten sonra okulunuzun tuvalatine gidin. Zil çalana kadar bekleyin. Çaldıktan sonra 2-3 dakika kadar bekleyin. Nöbetçilere beden var diyip çıkın dışarı. Gerisini yardırın artık nereden çıkacaksanız.
2. Yürüyerek okula geliyorsanız. Direk gitmeyin amk bunudamı ben söyleyim.
3. Okuldayken nasıl kaçılır. Okuldasınız son 2 ders canınız sıkıldı nasıl mı kaçıcaksınız. Daha önceden izin kağıdı almış olmanız lazım. Aldıktan sonra bunun fotokobisini çekebilirsiniz. Yada müdürün masasında duruyodur direk bi tane çalıp kullanabilirsiniz. izin kağıdımız tamam. Şimdi okuldan kaçmak kaldı. Dersteyken lavaboya gitmek istiyorsunuz yada derse girmiyorsunuz. Sonra aşağıya inip nöbetçiye izin kağıdını veriyorsunuz. O da sınıfa gelip işte jullfelis’in velisi geldi diyor. Sonra çıkıp hızlı adımlarla gidiyorsunuz. Dikkat edin müdüre yakalanmayın.

Benim tecrübelerim bunlar hiç birinde de yakalanmadım. Hadi size kolay gelsin

Cevap eklemek için giriş yapmalısınız.