Güncel Floodlar En sonuncu Floodlar

Kurucu Yönetici
  • 1
Fil Necati

Libido Katili Elazığlı Arkadaş

  • 1

Üniversitede bizim Elazığlı arkadaş vardı. Hayatında ilk defa sevgilisi oldu çocuğun, kızla evde buluşup bir şeyler izleyeceklerdi. İşte biz evi falan güzelce temizledik, dolaba yiyecek bir şeyler aldık evden çıktık rahat rahat takılsınlar diye.

Kız gelmiş, patlamış mısır falan yapmış, oturmuşlar filmi izlemişler. Sonra kız “aşkım duşa girelim mi?” Diye sormuş. Elazığlı ayı nereden bilsin duşu, “Banyo mu?” Diye sormuş. Kız “evet” dediğinde ulan pis falan mı acaba niye banyoya girmek istesin diye düşünmüş.

Kıza havlu falan ayarlamış, banyoyu göstermiş. Kız “sen de gelsene” demiş. Bizim eleman çok şaşırmış ve girmiş kızla duşa. Güzelce soymuş, kıyafetleri asmış. E tabi kız duşta sevişeceğiz falan sanıyor yazık. Bizim hayvan, kızı oturtmuş sandalyeye, başlamış kese atmaya. Sırtını keselemiş, her yerini yıkamış güzelce. Çıkarıp kurulamış, sonra da yatağa yatırmış.

Sabah bi geldik ikisi farklı koltuklarda uyuyor. Bizimkinin üstü açık, üşümesin diye kıza yorganını falan vermiş. 1 hafta sonra da ayrıldılar zaten, kız buna libido katili yazmış aodjaodjwo Libido ne amuğa goyam diyor

Cevap eklemek için giriş yapmalısınız.