Güncel Floodlar En sonuncu Floodlar

kanalize
  • 0

Instagram’da Kaybolan Tarlalar

  • 0

Birkaç ay önce, Instagram’da gezinirken tuhaf bir olay yaşadım. Rastgele reels videoları izlerken, Dr. Alban’ın “No Coke” şarkısı eşliğinde dans eden bir kadın dikkatimi çekti. Olağanüstü bir enerjisi vardı ve dansıyla adeta büyülüyordu. Fakat o sıradan bir dansçı değildi; o, bir tarla bükücüsüydü.

Videoyu izledikçe kendimi kaybettim. Müziğin ritmi ve kadının hipnotize edici hareketleri beni tamamen sardı. Video bittiğinde ise şaşkına döndüm; birdenbire, 100 dönüm tarlamın bu gizemli kadına geçtiğini hissettim. Evet, inanması güç ama sanki o dansla tarlamı ele geçirmişti.

İlk başta, bu durumu anlamlandıramadım. Nasıl olur da bir Instagram videosu yüzünden tarlamı kaybedebilirdim? Ama sonra, köydeki yaşlılardan biri bana tarla bükücülerinin efsanelerini anlattı. Onlara göre, bu gizemli varlıklar, danslarıyla insanların toprakları üzerinde hak iddia edebiliyorlardı.

Kendi toprağımı geri almak için çareler düşündüm. En sonunda, köy meydanında herkesi toplayıp, hep birlikte “No Coke” şarkısını söyleyerek dans etmeye karar verdim. Belki bu şekilde, tarla bükücüsünü yeniden çekebilir ve tarlamı geri alabilirdim.

Tüm köy halkı bu plana katıldı ve muhteşem bir dans şöleni başladı. Dansımız sona erdiğinde, tarla bükücüsü karşımıza çıktı ve cesaretimizden etkilendiğini söyledi. Tarlamı geri vermediği gibi diğer köylülerinde tarlasını aldı. Tarlaları giden köylüler beni elektrik trafosuna bağlayıp 110 volt ile hergün sakso çektirip tarla hırslarını benden alıyorlar. Tarlami kurtaracağım derken bu seferde farklı bir durumun içine düştüm. Beyler acil destek verin nasıl kurtulabilirim

Cevap eklemek için giriş yapmalısınız.