Güncel Floodlar En sonuncu Floodlar

Esat-451
  • 1
Amk n*wi

Hiç YARRAK yememiş 2 çocuk babası sikmek kadar güzel bişey yok

  • 1

Siz nasıl eşcinselsiniz? beni hiç anlamıyorsunuz. düşünsenize; her akşam evine ekmek götürmek zorunda kalan 40 yaşında 2 çocuk sahibi bir babayı siktiğinizi. her tarafı kıllarla kaplı, bıyıkları olan, her gün sakal tıraşı olmak zorunda olan bir adamın gözlerden ırak, bir bekar odasında utana sıkıla sizin yarrağınızın köpeği olmasını izlemek, ona yarrağınızla acı vermek size de zevk vermez mi?

ben ne yapayım kadın görünümlü eşcinselleri? onlar zaten hayatını özgürce yaşıyor. benim istediğim şey, hayatını tam olarak yaşayamayan, toplumun baskısına direnmeye çalışan adamları sikmek. bana o 40 yaşında 2 çocuk babası bıyıklı tamirciyi sikme psikolojisini veremiyor kadın görünümlü eşcinseller.

bana naturelci diyebilirsiniz. ben bunu kabul etmiyorum. inşaat amelesinin veya maraş dondurmacısının kısık göt deliğini eğlendirmek, yarrağımla ona acı vermek bana psikolojik olarak çok büyük bir haz sağlıyor.

yolda giderken binlerce insan görüyorsun belki de. bazıları giyimleriyle kendini belli ediyor, bazıları için yok artık bu adam ibne olamaz diyorsun. ben yok artık bu adam ibne olamazların peşindeyim. onları sikip göt veren yapmak, ibne yapmak istiyorum. istiyorum ki ben onu domaltmış sikerken bana kafasını çevirip “beni bu yaştan sonra göt veren yaptın yakışıklı” desin. ben bunları istiyorum. yağlı bir ibne vücudu istemiyorum. ben gerçek bir erkek sikmek istiyorum. gizli ibnelere yöneliyorum.

Cevap eklemek için giriş yapmalısınız.