Güncel Floodlar En sonuncu Floodlar

Kurucu Yönetici
  • 2
Fil Necati

Gürbüz, Kekstra Ve Nazlı

  • 2

Gürbüz. Muhtemelen babası saniyede çalışıyor, annesi ev hanımı. Kıt kanaat geçinmekten bitap düşmüş bir aile, domestik şiddettin had safhada olup sevgisizliğin hakim olduğunu düşünmek zor değil. Adamın giyecek kıyafeti, bağlayacak kravatı yok. Çocuk tabii haliyle sağına soluna sarıyor. Garibin kafası da kıt, basmıyor. Derslerinde başarısız olup, bir baltaya sap olamayacağı tipinden belli. Liseden sonra sanayiye başlar, kalfalık asgari ücret bilmeme derken görücü usulü evlenir dört çocuk, ekmek teknesini döndürür.

Nazlı. Ailesinin durumu hakkında yorum yapmak istemiyorum ama çalışkan kız profili. 98 alınca ağlayan bir tip. Eli yüzü de düzgün. Kariyer mi aşk mı hmm ikisi de diyenlerden. Tıp okuyacak, yakışıklı bir avukatla evlenecek, bir çocukları olacak onları da özel okulda okutacak.

Gürbüz heves etmiş, babasının alacak parası olsa derdi değil adamın da, verin de bir kekstra yesin aq. Hayat zaten vurmuş, bir de sen ne vuruyorsun be Nazlı? Hadi vurdun, siz bunu niye marifetmiş gibi kutluyorsunuz ey sınıf? Gürbüz bul beni, bir koli kekstra yolliyim da ye tosunum. Nazlı sen bok ye.

Cevap eklemek için giriş yapmalısınız.