Güncel Floodlar En sonuncu Floodlar

Kurucu Yönetici
  • 2
Fil Necati

Evrim teorisi hayatımı mahvetti

  • 2

Geçen sene yks’den barajı yine geçmeyip 5.kere mezuna kalınca oturup çalışmaya başlamam gerektiğini farkettim. Aslında farketmemin nedeni 5.kere mezuna kalmam değildi. Sonuçlar açıklandıktan sonra galerici yavşak amcamın neden kazanamadın sorusuna boşluğuma gelip sınavda puan istiyorlar sıralama istiyorlar üniversiteye girmek için dememle kahkalara boğulmasıydı. Artık barajı geçmem lazımdı hatta ilk 7 bine girip tıp okumalıydım.

Deli gibi çalışmaya başladım ve ilk iş olarak müfredat konularını liste halinde çıkartıp sırtıma dövme olarak yaptırdım. İlk 2 ayda tyt sonraki 3 ayda ayt’yi bitirdim. 3 günde 1 soru bankası bitiriyordum fakat yetmiyordu daha fazlası lazımdı. delirmiştim. içimdeki ateşi söndürmem gerekiyordu. gözlerim dönmüşcesine kalkmış eski müfredat konularını da bitirmeye başladım ve bu sırada evrim konusu gözüme çarptı. biraz araştırmaya başladım ve çok ilgimi çekti. artık tüm gün evrim okuyordum vucumda evrim kalıntılarını arıyordum.

Kuyruk sokumunun maymun akrabalarımdan kaldığını fark ettiğim an yks çalışmayı bıraktım. Canlıların asıl amacının üremek olduğunu öğrendiğimde hayatımı değiştirme vakti geldiğini hissettim. belirli bir türde dış çevreye uyum konusunda daha elverişli özelliklere sahip organizmaların, bu elverişli özelliklere sahip olmayan diğer bireylere göre yaşama ve üreme şanslarının daha yüksek olması yoluyla işleyen evrimsel mekanizmada elenen kesinlikle ben olamazdım. herşeyin başladığı o akşam yemekte etli pilav vardı. sofrada herkes yerken bir anda babamın ve kardeşlerimin tabağındaki etleri teker teker ağzıma attım ve koşarak odama kaçtım. günlük protein ihtiyacımı fazlasıyla karşılaşmıştım ancak babam odama gelip tam kızacakken kalp krizi geçirip doğal seçilime uğradı. acilen üremeliydim yoksa elenecektim. babamdan kalan diyarbakır cüngüş genlerimi israf edemezdim bu yüzden internetten sarışın mavi gözlü bulgaristanlı bir bayanla görüşmeye başladım.

Mafya tarafından alıkonulduğunu borçlarını öder ödemez benimle evleneceğini söyledi ben de kadının çocuğuna bakabilecek erkek arama içgüdüsünden haberdar olduğum için bol para yollamam gerektiğini düşünerek babamdan kalan evi satıp parasını yolladım ama mafyadan korktuğu için sanırım konuşmayı bıraktı. artık sanayide yaşıyorum ve uygun eş adayını bulabilmek için her gün eminönü sahilde çiftleşme dansı yapıyorum. umudumu yitirmek üzereyim ancak doğada elenen ben olmayacağım.

Cevap eklemek için giriş yapmalısınız.