Güncel Floodlar En sonuncu Floodlar

Kurucu Yönetici
  • 1
Fil Necati

Evimize gelen kıza lafı koydum ama sonrası fena oldu

  • 1

Geçenlerde arkadaşım bizim ev boş diye birkaç arkadaşını çağırdı benim de iznim be bilgim dahilinde. Erkekli kızlı yaklaşık 8-9 kişiydik. Ben satmak için “küçük pasta” diye tabir ettiğimiz tatlılardan yapıyordum bir kafeye. Evimizdeki mutfak da Amerikan mutfak denilen tipten, neyse.

 Mutfağa geçtim sıkma torbasını elime aldım usulca süslemeleri yapıyorum. Sonra bir tane kız geldi koluma çarptı. Süsleme ve pasta bok oldu. Görüntüsü kötü olan bir pastayı satamazdım. Sonra kıza baktım tip tip çünkü ne bir özür diledi ne bir mahcubiyet gösterdi. Neyse dedim, ağzımızın tadı kaçmasın olay çıkartmayayım. Evdeki çoğunluk bilir ki yemekleri ben yaparım. Zaten pastayla meşgul olduğum için fazla uğraş gerektirmeyen bir yemek olan makarnayı yapmaya karar verdim. O orada haşlanıyorken ben de bir yandan pastaları süsulüyordum. Sonra o bana çarpan kız “yemekte ne var?” dedi. Ben de cevaben makarna yaptım yanına dilediğiniz sosu döker yersiniz dedim. Bi üfledi püfledi. Benim zaten canım burnumda o yaptıgı hataya karşı özür dilememesinden, bir de böyle yapınca cinlerim tepeme çıktı. “Bu var bunu yiyeceksin beğenmezsen de git yemek sipariş et” dedim. Bu da yine öf pöf yapınca dayanamyıp “baba evinde 7/24 makarna yiye yiye beyni lapalaşmış potansiyel ebleh seçmen, gelmiş burada yemek beğenmiyor” dedim. Bu da “ne diyorsun yha” dedi. Ben de “o zaman aperatif olarak yarrağım yersin sonrasına bakarız” dedim. “Çarparsın özür dilemezsin, başkasının evinde yemek beğenmezsin nasıl bir güneş görmemiş mağara ayısısın sen” de dedim. Bu iyice bozulup evden gitmeye yeltendi ama bir yandan da sevgilisine bakıyor tepkisi koysun diye – Sevgilisi de arkadaşım bayağı yakın hem de- o da dostum olduğundan biraz tereddüt edip “laflarına dikkat et sıçarım ağzına” dedi. Sonra ikisi de gitti evden.

 Ertesi günün akşamı wp’dan “knk kızla gittim ama sen benim dostumsun anlarsın değil mi küsmece yok” dedi. Elin kızının yanında gidip bana da laf etti. Ertesi gün hava civa olsun diye yaptim dedi.

Cevap eklemek için giriş yapmalısınız.