Güncel Floodlar En sonuncu Floodlar

-Jonestown
  • 0

Bir milyon dolar için Elon Musk ile öpüşür müsünüz?

  • 0

İki yakasını bir araya getirmeye çalışan beş parasız bir üniversite öğrencisiyim. Eğlenmek için Reddit’te gezerken “Bir milyon dolar için Elon Musk’la Fransız öpücüğü yapar mıydınız?” isimli bir başlık gördüm. Merak duygum giderek artıyordu, bütün yorumları okumaya başladım. Herkes hayır,asla olmaz gibi cevaplar verirken birden içimden bir ses “Neden olmasın?” dedi.

Tabii ki yaparım, yapacağıma dair bir yorumu yazarken arkadaşım gördü. Gülerek, ciddi misin? diye sordu. Bir milyon dolar bir milyon dolardır dedim. Yüzünü ekşiterek bana baktı, “Ama bu Elon Musk, dostum” dedim. Adam milyarder gibi bir şey.Bir milyon doların pek çok şeyi satın alabileceğini hatırlıyorum.Yemek, kira, okul harcı ve hatta yeni bir araba. Yorumumu gönder tuşuna basıyorum ve bir milyon dolar karşılığında Elon Musk’a Fransız öpücüğü vermenin nasıl bir şey olacağını hayal ederek sandalyemde arkama yaslanıyorum.

Dudaklarının tadı nasıl olurdu? Para gibi mi yoksa başarı ve inovasyon gibi mi? Her iki durumda da o kadar para için bunu öğrenmeye hazırım.

Düşünürken dalmışım. Sabah çalan alarma lanet ederek okula gidiyorum. Okulun önüne vardığımda müziğimi 2 saniyeliğine kesen çirkin bildirim sesine kızarak, telefonu kontrol ettim.

Garip bir e-posta adresinden gelen bir bildirim gördüm. Konu satırında “Bir milyon dolar için öpücük” yazıyordu. E-postayı açtığımda Elon Musk’ın kendisinden gelen bir mesajla karşılaştım. Reddit’teki yorumumu gördüğünü ve bunu gerçekleştirmeye istekli olduğunu söylüyor. Bir milyon dolar, malikanesine özel bir jet ve gizlilik anlaşması. Heyecandan çenem düşüyor. Pek inanmıyorum, sonuçta reddit bu. Muhtemelen bir şaka ama ya gerçekse? Teklifini kabul ederek hemen cevap veriyorum.

Bunların gerçek olduğuna kendimi inandıramazken Elon Musk’ın jetindeydim. Jetten inip onun lüks malikanesine girdiğimde,heyecandan bacaklarım titriyordu. Adamı gördüğümde, elimden tutup beni içeriye götürdü. “Hazır olduğunda başlayalım” , dedi. Hemen başlamak istedim, parama kavuşmak istiyordum. Kendisiyle yüz yüze geldiğimde, eğilip dudaklarıma derin ve tutkulu bir öpücük kondurdu. Dilini ağzımda hissetim, bu benim çok midemi bulandırdı ama bir milyon dolar için katlanılacak bir şeydi. Yaklaşık bir dakika kadar sürdü. “Sanırım milyon dolarlık öpücük bu kadar olur” diyerek güldü ve öpmeyi bıraktı.

Tuhaf bir histi, para ve hırs karışımı bir şeyi öpmek gibi, ama umurumda değil, çünkü saniyeler içinde bir milyon dolar daha zengin olacağımı biliyordum.

Biz ayrılırken, Elon bana içi para dolu bir çanta ve imzalı bir gizlilik sözleşmesi uzattı.Ona teşekkür ettim ve kendimi dünyanın en şanslı insanı gibi hissederek oradan ayrıldım.Ve o anı düşündüğümde, bazen şansını deneyip bir milyardere Fransız öpücüğü vermenin dünyanın en güzel şeylerinden biri olduğunu anımsıyorum.

Cevap eklemek için giriş yapmalısınız.