Güncel Floodlar En sonuncu Floodlar

Kurucu Yönetici
  • 0
Fil Necati

BELGESEL KÖŞEMİZDE BU HAFTA CANLILAR ALEMİNİN EN BÜYÜK YAVŞAĞI OLAN ERKEK TAVUSKUŞUNU İNCELEYECEĞİZ.

  • 0

BELGESEL KÖŞEMİZDE BU HAFTA CANLILAR ALEMİNİN EN BÜYÜK YAVŞAĞI OLAN ERKEK TAVUSKUŞUNU İNCELEYECEĞİZ.

Ya sorarım size, bir yaratık sırf dikkat çekip sikişebilmek için böyle bir kuyruk evrimleştirir mi? Azıcık gururu olan bir canlı sırf am uğruna na böyle kalemin götüne takılan pofpoflu kırtasiye malzemesi gibi dolaşır mı? Bu ne karaktersizliktir? Bu ne am merkezli evren modelidir?

Şimdi bir de şu tavuskuşunun dişisine bakın. Ne gördünüz? DÜMDÜZ KUŞ AMINA KODUMUN KARISI YA. BİLDİĞİN TAVUK AMINA KOYİM. ULAN İNSAN BARİ ŞU ERKEKLERE AYIP OLMASIN DİYE GÖTÜNDEN İKİ GÖZ KUYRUK ÇIKARTIR. AMA YOK, ONA BİLE TENEZZÜL ETMEMİŞ HASPAM. Allah aşkına şu çirkinliğe bak, elinde simitin son lokması olsa veresin gelmez, lan ben bunu yiyim ya o kadar para verdik diye kuruş hesabı yaparsın, öyle çirkin çünkü. Ama benim gerizekalı erkek tavuskuşu kardeşim şu meymenetsiz tavuk uğruna kendini heder edip götünde Seyfi Dursunoğlu’nun sahne kıyafetiyle ortalıkta dolaşıyor.

Allah aşkına toplanıp bir erkek tavuskuşu dövelim ya. Ne bileyim dövmesek bile tespihle kafasına vurup “kardeş bir daha geçme buradan sikerim avradını” diye gözdağı verelim. Nolur iki fiske vuralım şu orospu çocuğuna çok sinirlendim.

Evet, bir belgesel köşemizin daha sonuna geldik. Haftaya hayvanlar aleminin bir başka şerefsizi olan erkek cennetkuşuna “birader iki dakika efendi ol ya, ne o hareketler öyle” şeklinde sitem edeceğiz. Esen kalın.

Cevap eklemek için giriş yapmalısınız.