Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Zoom sonunda Windows ve macOS istemcilerine otomatik güncellemeler ekliyor

Zoom sonunda Windows ve macOS istemcilerine otomatik güncellemeler ekliyor

Zoom bugün masaüstü istemcileri için güncelleme sürecini kolaylaştırmak için tasarlanmış otomatik bir güncelleme özelliğinin kullanıma sürüldüğını duyurdu.

Yeni özellik şu anda yalnızca Windows ve macOS’teki masaüstü Zoom istemcileri için kullanılabilir ve Linux platformu şu anda desteklenmemektedir.

Zoom, mobil cihaz kullanıcılarının ilgili uygulama mağazalarının yerleşik otomatik güncelleyicileri aracılığıyla uygulamalarını otomatik olarak güncel tutabileceğini söylüyor.

“Çoğu bireysel kullanıcı için otomatik güncelleştirmeler varsayılan olarak etkinleştirilir. Etkinleştirildiğinde, kullanıcılar bu özelliğin bulunduğu ilk yükleme veya ilk güncellemeden sonra masaüstü istemcileri için otomatik güncellemelerden vazgeçme fırsatına sahip olacak,” diyor Zoom Güvenlik ve Gizlilik Teknik Ürün Müdürü Jeromie Clark.

“Kullanıcılar ayrıca, Genel > Zoom > Ayarları altında ‘Zoom’umu otomatik olarak güncel tut’ seçeneğini işaretleyerek veya işaretini kaldırarak da bu tercihi değiştirebilirler.”

Zoom kullanıcıları, yavaş ve hızlı güncelleme frekansları arasında geçiş yapabilecek, daha az sıklıkta güncellemeler ve Yavaş seçeneği seçildiğinde kararlılığı en üst düzeye çıkarmaya odaklanabilecekler. Hızlı güncelleme kanalını seçerken en son özellikler ve güncellemeler kullanıma sunuldukları anda yüklenecektir.

Ancak, seçilen güncelleme kanalından bağımsız olarak, kritik Zoom istemci güvenlik güncelleştirmeleri otomatik güncellemeler etkinleştirilmiş olarak tüm kullanıcılara otomatik olarak sunulacaktır.

Platform bundan önce kurumsal kullanıcılara otomatik güncelleştirmeler de sağlarken, bu güncelleştirme “hedeflenen kitleyi bir kurumsal kuruluşun üyesi olmayan tüm bireysel masaüstü istemci kullanıcılarını içerecek şekilde genişletir.”

Otomatik güncelleştirmeleri yakınlaştır
Otomatik güncellemeleri yakınlaştırma (Yakınlaştırma)

Zoom da iki faktörlü kimlik doğrulama (2FA) desteği eklendi Eylül 2020’de tüm hesaplara, uç-uç şifreleme (E2EE) Ekim 2020’de ve güvenlik geliştirmeleri trolleri yakınlaştırmayı durdurmak için Bir ay sonra.

Şirketin video konferans yazılımı, pandeminin başlangıcından bu yana arkadaşlarınızla iletişimde kalmanın ve çevrimiçi toplantılara ev sahipliği yapmanın son derece popüler bir yolu haline geldi.

Zoom’un CEO’su Eric S. Yuan, platformun ulaşmasının ardından Nisan 2020’de meteorik bir yükseliş bildirdi Günlük 300 milyon Zoom toplantısı katılımcısı.

Masaüstü istemcileri için otomatik güncellemelerin başlatılması, Zoom’un bir düzineden fazla orta ve yüksek önem dereceli güvenlik kusuru düzeltildi Sadece son iki ayda.

Nisan ayında Zoom Messenger da Pwn2Own 2021 yarışmasında hacklendi Computest’in Daan Keuper ve Thijs Alkemade tarafından. Üç Zoom sıfır gün hatasını birleştiren sıfır tıklama istismar zinciri kullanarak hedeflenen cihazda kod yürütme kazandılar.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.