Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Zlob Kaldırma – Trojan Zlob Kaldırma ihtiyacınız mı var?

Bilgisayarınıza truva atı Zlob virüsü bulaştı mı? Bil bakalım ne oldu, tek kişiden çok uzaktasın. Zlob virüsü, görünüşte onu durdurmanın hiçbir yolu olmayan dünya çapında milyonlarca bilgisayara bulaştı. Zlob’un kaldırılmasını isteyen insan sayısında keskin bir artış olduğunu fark ettim. Neyse ki Zlob’u çıkarmanın ve en önemlisi onu uzak tutmanın çok kolay bir yolunu buldum. Ama buna girmeden önce, Zlob truva atının tam olarak ne olduğuna ve neden tehlikeli olduğuna bakalım.

Zlob, genellikle kendisini istenen bir program veya işlev olarak gizleyen bir truva atı virüsüdür. Bu şekilde siz farkında olmadan bilgisayarınıza gizlice girebilir. “Bak ben bir virüsüm!” demiyor. Çoğu zaman çok geç olana kadar enfekte olduğunuz hakkında hiçbir fikriniz olmaz. Enfekte olmanın tonlarca farklı yolu var ama işte en popülerleri:

o İnternetten indirilen herhangi bir multimedyayı çalıştırmak için gereken sahte bir video “kodek” aracılığıyla. Bu yüzden insanları çevrimiçi indirilen video dosyaları için asla bir codec bileşeni yüklememeleri konusunda uyarıyorum. Medya yürütücünüz oynatamıyorsa, bozuk bir kötü amaçlı dosyadır.

o Birlikte verilen casus yazılım ve virüslerle birlikte gelen ücretsiz programları çevrimiçi olarak yüklemek. “Bedava öğle yemeği diye bir şey yoktur” deyişini bilirsiniz. Peki bu çevrimiçi program için de geçerlidir. Normalde paraya mal olan bir program varsa ancak ücretsiz olarak alıyorsanız, yüklemeyi iki kez düşünmek isteyebilirsiniz.

o Tarayıcınız ele geçirildi ve sisteminize bir virüs yüklenmeye zorlandı. Eminim hepimiz oradaydık. Kendi işinize bakıyorsunuz ve internette geziniyorsunuz. Birdenbire yüzlerce açılır pencere belirir ve tarayıcınız rastgele web sitelerine yönlendirmeye başlar. Bunlar, truva atı Zlob gibi virüsleri bilgisayarınıza kaydırmak için güvenlik açıklarından yararlanan tarayıcı korsanlarıdır.

Zlob virüsü, sisteminize yüklendikten sonra iki büyük soruna neden olur. Önce kayıt defteri dizininizi bozmaya çalışır. Bu, bilgisayarınızda ciddi hasara neden olabilir ve muhtemelen sisteminizin tamamen çökmesine neden olabilir. İkinci büyük sorun, kimlik sahtekarlığı tehdididir. Zlob, şifreler ve kredi kartı numaraları gibi hassas bilgileri kaydetmek için casus yazılım ve tuş kaydediciler kullanır. Zlob bilgisayarınızda kalırken kimlik sahtekarlığı gerçek bir tehlikedir.

Zlob’u kaldırmak veya bir Zlob kaldırma prosedürü yürütmek için, sisteminizin derin gömülü taramalarını gerçekleştirebilen bir programa ihtiyacınız vardır. Virüs genellikle kötü amaçlı dosyaları bilgisayarınızda erişilmesi zor alanlara yayar. Ölümcül truva atı virüsünün tüm kalıntılarını ortadan kaldırmak için bir Zlob sökücü gerekir. Neyse ki Zlob’u dakikalar içinde kaldırabilecek bir program kullandım. En iyi yanı, gelecekteki saldırıları önlemek için gerçek zamanlı korumaya sahip olmasıdır! Aşağıda bilgisayarınızı ücretsiz tarayın.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.