Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

YouTube yeni yıl sonu canlı etkinliği Escape2021’i duyurdu

YouTube yeni yıl sonu canlı etkinliği Escape2021’i duyurdu

Şirketten bugün yapılan duyuruda, YouTube’un platformun 2021’in en büyük trendlerine ve videolarına bakmak için müzisyenlerin ve içerik üreticilerin yer aldığı 24 saatlik interaktif bir canlı etkinliğe ev sahipliği yapacağı bildirildi. Escape2021 adı verilen etkinlikte, ilki 16 Aralık’ta gece yarısı ET’de başlayacak üç bölüm yer alacak. Escape2021’in amacı: Lofi Girl’ü yatak odasının ve çalışmalarının sınırlarından kurtarmak.

Escape2021, YouTube’un her yılın sonunda yayınladığı ve içerik üreticiler tarafından reklamverenlere hitap etmek için platformu sterilize ettiği için türeyen yüksek prodüksiyonlu bir özet video olan YouTube Rewind’in yerini aldı. Şirket, farklı türde üretimler oluşturmak için “enerjilerimizi yeniden odaklayacağını” söyleyerek Ekim ayında Rewind’in fişini resmen çekti.

Etkinlik, YouTube’un hayranların yeni bir BTS şarkısı öncesinde tereyağı erimesini izlemesi gibi daha sürükleyici çevrimiçi deneyimler sunma girişimi gibi görünüyor. YouTube, müzik performanslarına yol açan önemsiz sorular, trend tabanlı zorluklar ve “gerçek zamanlı canlı deneyimler” olacağını söylüyor. BTS canlı yayınını yansıtan bir meydan okuma örneği, izleyicilerin grubun hangi tereyağı heykellerini erittiği konusunda belirlemesini gerektirecektir.

YouTube, etkinlikte BTS, Doja Cat ve Mark Rober’ın performansları ve görünümlerinin de yer alacağını söylüyor.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.