Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

YouTube Video İndiricisi Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Favori YouTube videolarınızı indirmek istiyorsanız, bir indirici kullanabilirsiniz. Ancak, birini seçmeden önce, birkaç şeyi düşünmenizi öneririz. Dışarıda tonlarca seçenek olmasına rağmen, çoğu işe yaramaz. Doğru platformu bulduğunuzda, alternatif aramak zorunda kalmayacağınızı bilin. Bu yazıda, doğru olanı seçmenize yardımcı olacağız.

İyi video indiricilerin birkaç ortak özelliği vardır. En yaygın olanlardan bazılarını tartışalım.

  • Platformun HD ve Full HD ve 4K gibi farklı video çözünürlüklerini desteklediğinden emin olun.

  • Uygulama, SoundCloud ve Facebook gibi kullanmak istediğiniz tüm web sitelerini desteklemelidir.

  • Videolarınızı toplu olarak indirmenize izin vermelidir, bu da birden fazla videoyu veya tüm oynatma listesini indirmenize yardımcı olacaktır.

  • .mp4 ve.mp3 gibi başlıca dosya biçimlerini dönüştürmenize izin vermelidir.

  • Yazılım temiz bir kullanıcı arayüzüne sahip olmalıdır.

  • Kişisel bilgilerinizi istememelidir.

  • Bu en önemli husustur. Güvenilmeyen bir kaynaktan indirirseniz, bir kötü amaçlı yazılım veya virüs indirmiş olabilirsiniz.

Çevrimiçi Dönüştürücüler ve Masaüstü Dönüştürücüler

Şimdi, web tabanlı bir hizmet veya bağımsız bir masaüstü programı arasında seçim yapmanız gerekiyor. Çoğu zaman, web sunucusu tabanlı uygulamalar, tüm işleme ve dönüştürme işlemleri sağlayıcının sunucusunda gerçekleştiğinden sınırlı seçenekler sunar. Bu nedenle, aynı anda birden fazla dönüşüm çalıştırmak istiyorsanız bu hizmet size daha pahalıya mal olabilir. HD videolar indirmek istiyorsanız bu daha önemlidir.

Web Tabanlı Dönüştürücüler

Web tabanlı uygulamalar söz konusu olduğunda, iyi olan şey, ayrı bir uygulama yüklemenize gerek olmamasıdır. Çevrimiçi dönüştürücüler ile istediğiniz kadar videoyu ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Tek yapmanız gereken istediğiniz videonun URL’sini girmek.

En sevdiğiniz videoların MP3 sürümünü indirmek söz konusu olduğunda, çevrimiçi video dönüştürücüler oldukça popülerdir. Mesele şu ki, kullanımları çok daha kolay. Fiyat açısından bakıldığında, çevrimiçi dönüştürücüler çok daha uygun maliyetlidir. Operasyonları için reklam geliri üzerinden ödeme yaparlar.

Masaüstü Yazılımı

Masaüstü yazılımı çok daha fazla çeşitliliğe izin verir. Mesele şu ki, çoğu YouTube video dönüştürücüsü masaüstü sürümleri olarak mevcut. Bu programların iyi yanı, videolarınızı oluşturmak veya dönüştürmek için bir sunucuya bağlanmanızı gerektirmemeleridir. Tüm işleme ve dönüştürme işlemleri bilgisayarınızın işlemcisi tarafından yapılır.

Masaüstü tabanlı bir video dönüştürücü, birçok dönüştürme seçeneği arasından seçim yapmanızı sağlar. PC’nizin işlem gücünü kullandıkları için videoları istediğiniz çözünürlüğe dönüştürebilirler. Bunun dışında, bir masaüstü uygulaması, tüm oynatma listesi videolarınızı dönüştürebilmeniz için daha hızlı işleme sunar.

İhtiyaçlarınıza göre bu iki seçenekten birini seçebilirsiniz. İndirilebilir yazılımların bazı özellikleri kısıtlaması vardır ve tüm özelliklerin kilidini açmak için ödeme yapmanız gerekir.

Bunlar, doğru YouTube video indiricisini seçmenize yardımcı olacak bazı ipuçları. Bu yardımcı olur umarım.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.