Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Yine başka bir TV şovu, bir Peloton’da kalp krizi geçiren bir karaktere sahip

Yine başka bir TV şovu, bir Peloton’da kalp krizi geçiren bir karaktere sahip

Önümüzde spoiler var Ve Aynen böyle… ve Milyarlarca.

Peloton gerçekten bir mola veremez. sadece yapmadım bağlı bisikletlerinin ve koşu bantlarının üretimini geçici olarak askıya aldığına dair söylentiler hisse senedini Perşembe günü düşüşe geçirin, ancak – büyük ekrana layık bir arsa bükümünde – bir ikinci TV şovu karakterinin Peloton’a binerken kalp krizi geçirdiği gösterildi. Bu, sevilen bir karakterden bir aydan biraz fazla bir süre sonra geliyor. Seks ve Şehir şirketin bisikletlerinden birinde antrenman yaptıktan sonra öldü.

sezon altı galasında milyarlarca (akış yoluyla erken bir sürümde mevcuttur, YouTube’da ücretsiz, şovun her zamanki Pazar gecesi zaman aralığının önünde), Wags’in Peloton yolculuğu karakteri ona kalp krizi geçirdiğini söyleyen acil servis görevlileri tarafından kesildi. (Sağlık görevlileri, gizlice bir bilgisayardan kalp atış hızı verilerini alan patronları tarafından arandı. Oura benzeri yüzük ve başlangıçta farklı bir gece antrenmanından şüpheleniyor.) Ofise döndüğünde, geçen aydan şu anda rezil olan sahneye atıfta bulunuyor: “Bay Büyük gibi dışarı çıkmıyorum!” muzaffer bir şekilde iş arkadaşlarına duyurur.

Bay Büyük gitmiş olabilir Ve Aynen Böyle, ama Peloton’a musallat oluyor. Birincisi, elbette, kurgusal karakterin ölümüydü. şirketin çok gerçek hisse senedi fiyatlarına zarar verdi. Daha sonra, Peloton durumu hızla tersine çevirmeye çalıştı Ryan Reynolds ve Bay Big’in aktörü Chris Noth’un yer aldığı bir reklamla. Reklam, düzenli bisiklet sürmenin sağlığa faydalarını açıklayarak ve “o yaşıyor” ile biterek, doğrudan gösteriye sesleniyor. Günler sonra Peloton reklamı internetten sildi iki kadın Noth’u cinsel saldırıyla suçladıktan sonra.

milyarlarca ile neredeyse aynı arsa noktasını kullanarak Ve Aynen Böyle tamamen tesadüf, buna göre New York Times. Bu sahne görünüşe göre geçen yılın başlarında yazılmış ve çekilmiş ve Bay Büyük hakkındaki replik olaydan sonra kullanılmış. İzlemeyen biri olarak bile milyarlarca, bu şans hoş – Peloton’un kabul edeceğini sanmıyorum. Şirket yokken kalp rahatsızlığı için Wag’in abartılı yaşam tarzını suçladı, işaret etti Zamanlar iyi bir kardiyo egzersizinin erdemleri.

Kabul etmeye meyilliyim. Bütün bu duruma gülmenin bana verdiği karın kası antrenmanından sonra kendimi harika hissediyorum.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.