Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Yeşil Okullar ve Memler

Çevre odaklı memler tüm dünyayı sarıyor, bu hiçbir yerde kurumların yeşil programlamayı, yeşil binayı ve sürdürülebilir uygulamaları birbirini kopyaladığı okullardan daha belirgin değildir.

Bir “Mem”, bir kişiden diğerine genetik olmayan yollarla (taklit yoluyla) aktarılan kültürel bir birimdir (bir fikir, değer veya davranış kalıbı); memler genlerin kültürel karşılığıdır. Bir mem, genlerin biyolojik aktarımına benzer bir şekilde tekrar yoluyla aktarılır. Memler, aklın, davranışın ve kültürün her yönünü etkileyen insan toplumunun DNA’sıdır. Kelime, İngiliz biyolog R. Dawkins tarafından icat edildi ve Yunancadan alınmıştır. mesthai, taklit etmek.

Akademinin yeşillendirilmesi sadece geri dönüşümden çok daha fazlasıdır, yeşil okullar enerji verimliliği, yenilenebilir enerji ve yeşil bina gibi alanlarda birbirini taklit etmektedir.

Genler gibi memler de genellikle çoğalır çünkü ev sahibine bir miktar fayda sağlarlar. Bir sürdürülebilirlik lideri olarak algılanmak öğrencileri, finansmanı ve medyanın ilgisini çektiği için yeşil memler dünyanın her yerindeki okullarda yer alıyor. Sürdürülebilirlik etrafında inşa edilen akademik programlama kendi kendine yayılır, bir kurum ne kadar çok eğitimli yetenek kümesi geliştirirse, bu yetenek o kadar çok yeteneği çeker.

Yeşil bir okulda verilen eğitim, gezegen üzerindeki etkiyi azaltır ve insanlara sürdürülebilir bir ekonomi geliştirmek için gerekli becerileri öğretir. Sürdürülebilir bir şekilde eğitilmiş bir iş gücü, bilgilerini geniş bir yelpazedeki sürdürülebilir meseleler üzerine taşır ve şirketler, maliyet düşüşlerinin, gelişmiş pazarlama çekiciliğinin ve çalışanların ilgisinin faydalarından yararlanır.

Yeşil memler, eğitim kurumlarımıza tamamen nüfuz ediyor ve yaşam şeklimizi ve dünya ile ilişkimizi değiştiriyor.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.