Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Yeni Windows 11 Voice Access, işletim sisteminizi sesinizle kontrol edebilirsiniz

Yeni Windows 11 Voice Access, işletim sisteminizi sesinizle kontrol edebilirsiniz

Windows 11, sesinizi ve mikrofonunuzu kullanarak işletim sistemini kontrol etmek için yeni bir “Sesli Erişim” özelliği alıyor.

Microsoft bir mikrofon aracılığıyla dikte etmeyi zaten desteklemiş olsa da, Windows’ta komutları yürütmek için sesinizi kullanma yeteneği belirli uygulamalarla sınırlıdır.

Bugün yayınlanan Windows 11 önizleme yapısı 22518’de kullanıcılar artık uygulamaları başlatmak veya kapatmak, Masaüstüne geçmek, pencereleri simge durumuna küçültmek ve ekranı kaplamak, uygulamaları değiştirmek, öğeleri seçmek, kaydırmak, metni düzenlemek ve daha fazlası için Sesli Erişim özelliğini kullanabilir.

Şu anda, Sesli Erişim yalnızca İngilizce-ABD ile desteklenmektedir. ve görüntüleme dilinin İngilizce-ABD olarak yapılandırılması gerekir. özelliğin düzgün çalışması için.

Voice Access’i başlatmak için, en son Windows 11 önizleme derlemesini çalıştıran kullanıcılar Ayarlar > Erişilebilirlik > Konuşma ve aşağıda gösterildiği gibi özelliği etkinleştirin.

Sesli Erişim ayarları
Kaynak: Microsoft

Etkinleştirildikten sonra, Windows 11 kullanıcıdan bir dil paketi indirmesini ister ve özelliğin nasıl kullanılacağını açıklayan etkileşimli bir kılavuz sunar.

Sesli Erişim etkileşimli kılavuzu
Sesli Erişim etkileşimli kılavuzu
Kaynak: Microsoft

Sesli Erişim özelliği, 80’den fazla konuşulan komutu destekler ve ayrıca Windows 11 kullanıcılarının belgeleri doğrudan mikrofonlarından dikte etmelerini ve düzenlemelerini sağlar.

Sesli Erişim ile kullanılabilecek konuşulan komutların tam listesi bu sayfada bulundu.

Günümüzün Windows 11 önizleme yapısı, Linux için Windows Alt Sistemi’ni Microsoft Store’dan yükleme, Microsoft’un yeni güncelleştirmeler yayınlamasını daha kolay ve hızlı hale getirir.

Ne yazık ki, Microsoft hala görev çubuğunu ekranın üst veya yanlarına taşıma veya görev çubuğundaki uygulamaların grubunu çözme yeteneğini eklemedi.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.