Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Yeni Aşamalı Web Uygulaması eğitimi artık mevcut

Yeni Aşamalı Web Uygulaması eğitimi artık mevcut

Aşağıda açıklanan eğitim, bir atölye formatında başkalarına öğretmek için materyal olarak tasarlanmıştır. Kendi kendine rehberli bir kurs için Learn PWA’ya göz atın. Bu kurs aşağıdaki materyale dayanmaktadır, ancak başkalarına öğretmek için bir kurs yerine bireylerin üzerinde çalışması için tasarlanmıştır.

Dört yıldan uzun bir süre önce son PWA eğitim setimizi yayımladığımızdan bu yana Progresif Web Uygulamaları dünyasında çok şey değişti: CSS Grid yaygın bir uygulama elde etti, PWA’lar masaüstü bilgisayarlara geldi ve yetenekler projesi 25’ten fazla yeni cihaz entegrasyonu odaklı API’yi kullanıma sunarak, tamamen web üzerinde oluşturulabilen yepyeni uygulama segmentlerinin kapılarını açtı. Bugün, size tüm cihazlar için nasıl güvenilir, kurulabilir ve yetenekli Progresif Web Uygulamaları oluşturacağınızı öğretmek için yeni güncellenen PWA eğitimimizin ilk yinelemesini paylaşmaktan heyecan duyuyoruz.

Eğitimin mevcut sürümü, öğrenmeniz veya alıp başkalarına öğretmeniz için hazır altı slayt destesine bölünmüştür. Bunlar:

Bu yeni malzemeyle birlikte, slayt destelerinde öğretilen kavramları kullanarak bir web uygulamasını derin cihaz entegrasyonuyla Progresif Web Uygulamasına dönüştürmede size rehberlik edecek sekiz yeni codelab bulunmaktadır. Herhangi bir codelab’e atlayabilir ve üzerinde bireysel olarak çalışabilir veya birbiri ardına geçebilirsiniz; seçim senin. Bunlar:

Önümüzdeki birkaç ay boyunca, slayt destesi içeriğini kullanımı ve güncellenmesi daha kolay biçimlere dönüştüreceğiz. Bu, içeriği güncel tutmamızı kolaylaştıracak, böylece yeni bir içerik aktarımı için dört yıl beklemenize gerek kalmayacak. Gözünü bu alandan ayırma. Web uygulamalarının geleceği heyecan verici ve size onu nasıl oluşturacağınızı öğretmekten heyecan duyuyoruz.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.