Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Yeni 2021 PlayStation 5’iniz için en iyi 8 oyun

Yeni 2021 PlayStation 5’iniz için en iyi 8 oyun

PlayStation 5, Kasım 2020’de piyasaya sürüldü, ancak yine de elde edilmesi inanılmaz derecede zor. Çip sıkıntısı, favori perakendecinizin sitesinde oturum açmayı ve sipariş vermeyi neredeyse imkansız hale getirdi. Başka bir deyişle, bir PS5 isteyen büyük miktarda insan arasında, bugünlerde çok azı gerçekten bir tane alabiliyor.

Ancak, henüz bir oyunu olan (veya yakında şanslı olmayı uman) şanslı kişilerden biriyseniz veya bir tane alabilen bir arkadaşınız varsa, oynayabileceğiniz harika PS5 oyunlarının bir listesini hazırladık. bu tatil ve ötesi. Önerilerimizi dikkate alırsanız, keyfini çıkaracak çok fazla oyun deneyimine sahip olacaksınız ve muhtemelen 2022’nin başlarına kadar daha fazlasına ihtiyacınız olmayacak – bu, Sony’nin merakla beklenen sürümünü piyasaya sürmesi için çıkış penceresidir. Ufuk Yasak Batı ve Savaş Tanrısı: Ragnarok.

İşte PS5’iniz için sekiz harika oyun.

ölüm döngüsü

ölüm döngüsü
Resim: Bethesda Softworks

Arkane tarafından geliştirilen bu birinci şahıs nişancı oyununda şerefsiz ve Kurban Şöhret, kötü bir zaman döngüsünden kurtulmaya çalışan Colt’un kontrolünü üstlenirsiniz. Başlangıçta kendisi, nerede olduğu veya ne yapmaya çalıştığı hakkında pek bir şey hatırlamıyor, ancak oyunun birçok sırrını ortaya çıkaracak ve kontrolü nasıl geri alacağınızı öğreneceksiniz.

ölüm döngüsü Her koşudan sonra ilerlemenizin bir kısmının sıfırlandığı başka bir zaman döngüsü macerası olmasına rağmen taze hissediyor. Silah sesi eğlencelidir ve zorluk, muhtemelen kontrol cihazını kavramanıza neden olacaktır, ancak çok zor değil. Daha dokunsal bir deneyim sunmak için DualSense denetleyicinin uyarlanabilir tetikleyicilerinden ve dokunsal özelliklerinden yararlanır.

Bu oyun genellikle 60$’a mal olur, ancak son satışlarda fiyatların 40$ veya altına düştüğü görülmüştür, bu nedenle fırsatlara dikkat edin.

Aynı zamanda harika bir aksiyon oyunu olan karmaşık bir gizem


Marvel’s Spider-Man: Miles Morales Ultimate Edition

Marvel's Spider-Man: Miles Morales Ultimate Edition

Marvel’s Spider-Man: Miles Morales Ultimate Edition
Resim: Sony Etkileşimli Eğlence

PS5’e yaptığınız yatırım için hemen sırtınızı sıvazlamanızı sağlayacak bir oyun arıyorsanız, Miles Morales Ultimate Sürümü. Miles Morales’i kontrol etmenizi sağlayan genişleme ile birlikte gelir, ancak aynı zamanda 2017’lerin yeniden düzenlenmiş, PS5 için hazır bir sürümünü de içerir. Marvel’in Örümcek Adamı. Her yerde harika bir değer ve binadan binaya geçmek çok eğlenceli olduğu için tavsiye etmesi kolay.

Eğer herhangi birini oynadıysanız Batman: Arkham oyunlar, bunların kontrolleri ve dövüşleri ile kendinizi hızlı bir şekilde evinizde hissetmelisiniz. Örümcek Adam oyunlar. New York City’nin bu kurgusal tasvirinde dolaşırken bolca eğlence var ve serbest biçimli dövüş, Peter Parker ve Miles Morales’in beğenisinin çekebileceği tüm harika kombinasyonlara hayran bırakacak.

Bu paket başlangıçta 70$’a çıktı, ancak son satışlar fiyatı yaklaşık 50$’a düşürdü. Bunun için tam fiyat öderseniz ter dökmeyin, çünkü temelde tek bir pakette iki oyun alıyorsunuz.

New York şehrinin bu kurgusal tasviri arasında geçiş yapmak çok eğlenceli


iade

iade

iade
Resim: Sony Etkileşimli Eğlence

iade zor ama ödüllendirici bir aksiyon üçüncü şahıs atış oyunudur. Oyunun tasarımı, aynı aşamaları tekrar tekrar oynadığınızı, mermi dalgalarından kaçındığınızı (çekici bir mermi cehennemi tarzında sunulur) ve zorlu düşmanlara üstünlük sağlamaya çalıştığınızı görecek. Erken bir eziyet gibi gelebilir, ancak yol boyunca sizi motive edecek bilgi, avantajlar ve ilginç silahlar biriktiriyorsunuz.

Bu oyun, hızlı hareketi ve oyun içi becerilerinizi ve öğelerinizi çok bilinçli bir şekilde kullanmayı vurgular, bu nedenle oyun görüntülerinin ima edebileceğinin aksine, bu yalnızca bir koş ve silahı meselesi değildir (ancak bunu yaparken daha çok bir şey gibi hissedebilirsiniz). oyunda daha iyi). Eğlenceli oyun oynamanın yanı sıra, iade son zamanlardaki bir oyundaki en çarpıcı sanat tasarımlarından bazılarına sahip ve sesi bazı unutulmaz melodiler sunuyor.

Bu oyun 70 dolara çıktı, ancak bazen 50 dolar civarında bulabilirsiniz.

Sizi, görünüşte hiç bitmeyen bir zaman döngüsü tarafından işkence gören bir astronot olan Selene’nin yerine koyan, roguelike bir üçüncü şahıs nişancı oyunu.


Cırcır ve Clank: Rift Apart

mandal

Cırcır ve Clank: Rift Apart
Resim: Sony Etkileşimli Eğlence

Insomniac Games’in son sürümü Cırcır ve Klank macera özel olarak PS5 için inşa edildi ve bu nedenle grafik sunumu, etkileyici karakterler ve inanılmaz derecede ayrıntılı ortamlarla Pixar filmleri yönünde daha da değişti. Tabii ki, DNA’yı daha yaşlı olanlarla paylaşıyor. Cırcır ve Klank Böylece yine de çılgın numaralar yapmanızı ve çok çeşitli silahları geliştirmenizi sağlayacak eğlenceli, tasasız bir boğuşma bekleyebilirsiniz. Bu listedeki birçok oyunun aksine, yarık ayrı her yaştan insanın oynayabileceği sağlam bir oyundur ve sadece başka birinin oynamasını izlemekten zevk alacak kadar eğlencelidir.

Bu oyun genellikle 70 dolara mal oluyor, ancak son satışlar 50 dolara kadar düştüğünü gördü.

Vahşi numaralar yapmanızı ve çok çeşitli silahları yükseltmenizi sağlayacak eğlenceli, tasasız bir oyun.


FFVII Remake Intergrade

FFVII Remake Intergrade

FFVII Remake Intergrade
Resim: Kare Enix

Square Enix’in sadık ancak kapsamlı revizyonu Final Fantasy VII PS5’e, Yuffie karakterine odaklanan bir genişleme içeren Intergrade güncellemesiyle geldi (bu genişleme normalde tek başına 20 dolara mal oluyor). geri dönen hayranları için FFVII, burada eğlenecek çok şey var, orijinal 1997 versiyonundan aynı hikaye vuruşlarının çoğunu yeni bir PS5 sınıfı cila ile geri döndürün. Bununla birlikte, bu başlığın orijinal oyunda meydana gelen olayların genişliğini kapsamadığını unutmayın (Midgar’dan ayrıldığınızda sona erer), ancak yine de size düzinelerce saat sürecek harika bir macera – hatta daha da fazlası. genişleme yoluyla oynamak niyetinde.

Bu oyun, son zamanlarda bazı dik fiyat düşüşleri gördü ve zaman zaman yaklaşık 40 dolara mal oldu.

Sadık, ancak kapsamlı bir revizyon Final Fantasy VII


Ghost of Tsushima: Yönetmenin Kurgusu

İlk olarak PS4 için yayınlandı. Ghost of Tsushima: Yönetmenin Kurgusu hem PS5 özelliklerinden (DualSense haptikleri ve uyarlanabilir tetikleyiciler hem de ekstra grafik beygir gücünden tam olarak yararlanma dahil) yararlanan ve yeni görevler ve düşmanlarla dolu yeni Iki adası genişletmesini içeren oyunun kesin sürümüdür.

Tsushima’nın Hayaleti Japonya’nın Moğol istilasını önlemeye çalışan karakterinize sahip, açık dünya, üçüncü şahıs bir kılıç dövüş oyunudur. Bir samuray ailesinde doğan hikaye, karakterinizin intikam alma ve masum hayatları kurtarma yolculuğunu ve samuray kurallarına aykırı olmayan bir şekilde bunu yapmak için mücadelesini vurgular.

Bu oyun 70 $ ‘a çıktı ve yakın zamanda piyasaya sürüldüğü için çok fazla fırsat bulamayabilirsiniz. Bununla birlikte, fiyatı birkaç kez 50 dolara düştü.

Karakterinizin Moğolların Japonya’yı işgalini engellemeye çalıştığı bir açık dünya, üçüncü şahıs kılıç dövüşü oyunu.


Astro’nun Oyun Odası

Astro'nun Oyun Odası

Astro’nun Oyun Odası
Resim: Sony Etkileşimli Eğlence

Astro’nun Oyun Odası PS5’inizde oynamanızı önermek için en kolay oyun çünkü konsol satın alma işleminizle birlikte ücretsiz bir kopya geldi. Bu aksiyon platform oyunu PlayStation Studios tarafından tasarlandı ve yol boyunca bazı eğlenceli PlayStation temalı eserler toplayarak akıllıca tasarlanmış seviyelerde koşmanızı sağlayacak bir 3D Mario macera oyununa benziyor. Nispeten kısa bir oyun, deneyimli oyuncuların yenmesi sadece birkaç saat sürüyor. Ancak oyunlara yeni başlayanlar için bu, onları bir süre eğlendirecek mükemmel bir oyun.

Bu, akıllıca tasarlanmış seviyelerde koşmanızı sağlayacak bir 3D Mario macera oyununa benziyor.


Şeytanın ruhları

PS5 için Demon's Souls

Şeytanın ruhları
Resim: Sony Etkileşimli Eğlence

Sony’nin PlayStation Studios’u, FromSoftware’in artık bir klasiği olan tam gelişmiş bir yeniden çevrimini üretti. Şeytanın ruhları, başlangıçta PS3’te piyasaya sürüldü. Yepyeni görseller ve gözden geçirilmiş bir film müziği içerir ve PS5 sürümü şimşek hızında yüklenir ve bir rüya gibi çalışır. Sabırlı olmanızı ve yaratıcı düşünmenizi gerektiren zor oyunlara karşı bir tutkunuz varsa (en kötü ihtimalle ruhlar oyunlar dövebilir, eziyet gibi hissedebilirsiniz), bu oyuna bayılacaksınız. Karakterinizin güçlü yanlarını nasıl oluşturacağınız konusunda ve oyunun birçok aşamasıyla nasıl başa çıkacağınız konusunda çok fazla özgürlük var.

Bu başlık 70 $’a piyasaya sürüldü, ancak son satışlar, yaklaşık 50 $’a düştüğünü gördü.

FromSoftware’in artık klasiğinin tam gelişmiş versiyonu Şeytanın ruhları


İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.