Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Yeni 2021 OLED Switch’iniz için en iyi 10 oyun

Yeni 2021 OLED Switch’iniz için en iyi 10 oyun

Nintendo Switch OLED’in son sürümü, birçok insanın çok yönlü el cihazına olan sevgisini yeniden keşfetmesini veya sunduğu şeyleri ilk kez deneyimlemesini sağlıyor. İster deneyimli bir deneyimli olun, ister daha önce bir Nintendo konsoluna sahip olmasanız da, Nintendo Switch için favori oyunlarımızdan bazılarını bir araya getirdik.

Bu konsolun çok yönlülüğü, Nintendo eShop’u oyun endüstrisinin fantastik bir dikey dilimine dönüştürerek bağımsız platform oyunlarından AAA birinci şahıs nişancı oyunlarına kadar her şeyi sunuyor. Ve konsolun popülaritesi, bir oyun Switch’e taşınabilirse, sonunda olacağı anlamına gelir.

Listemizde Marios, Zeldas ve diğer birinci taraf oyunlarında belirgin bir eksiklik olduğunu fark edebilirsiniz. Nintendo’dan çıkan hemen hemen her şeyi severken, herkesin en sevdiği el konsolu için mevcut olan diğer bazı oyunlara da ışık tutmak istedik.

En son Switch söz konusu olduğunda, önemli olan tek şey ekrana ne kadar önem verdiğinizdir. Orijinal Switch’ten 7 inçlik bir OLED panele, daha küçük çerçevelere ve daha büyük hoparlörlere sahiptir.


Hades

Hades
Resim: Süperdev Oyunları

Bağımsız geliştirici Supergiant Games’in en son hit oyunu, Hades erken erişimden fırlayan ve hızla övgü dolu sözler biriktiren, güzelce işlenmiş bir roguelike. Bu hızlı kavgacı, her öldüğünüzde her şeyi değiştirir ve şimdiye kadar gördüğümüz Yunan panteonunun en susuz tekrarının yardımıyla sizi uyum sağlamaya zorlar. Bu başlığa en yakın analog da mükemmel Isaac’in Bağlanması. Ancak, Hades roguelike’da şimdiye kadar karşılaştığımız en iyi müzik ve yazılardan bazılarına sahip olağanüstü dengeli bir deneyimle kesinlikle çıtayı yükseltti.

Güzel işlenmiş bir roguelike


savaş oluğu

savaş oluğu

savaş oluğu
Resim: Chucklefish

Eğer bir İleri Savaşlar Anahtardaki başlık, savaş oluğu alabileceğiniz en yakın şey hakkındadır. Bu sevimli, 16-bit, sıra tabanlı strateji oyunu, kesinlikle popüler oyundan çok fazla ilham alırken, kendi fantezi aromalı kaprislerini karışıma enjekte ediyor. Taş-kağıt-makas dövüş stili, oynayan herkese tanıdık gelecektir. İleri Savaşlar, Wargroove kahraman birimleri ve bu strateji unvanının kendi değeri üzerinde durmasını sağlayan özel yetenekler gibi bir avuç yeni kırışıklık ekler.

Sevimli, 16-bit, sıra tabanlı bir strateji oyunu


denizaltı

denizaltı

denizaltı
Resim: Bilinmeyen Dünyalar Eğlence

Sualtı hayatta kalma simülatörü denizaltı sakin ve stresli arasında şiddetle sallanan bir oyundur ve kime sorduğunuza bağlı olarak bir korku başlığı da olabilir. denizaltı ve onun arktik muadili Subnautica: Sıfırın Altında tamamen sucul olan yabancı bir dünyada işçiliği yapmak ve hayata uyum sağlamakla ilgilidir. Açlıktan ölmemeyi, boğulmamayı veya susuzluktan ölmemeyi çözdüğünüzde, karanlık bir avcının öğle yemeği olmadan önce gezegenden ayrılmaya çalışmak gibi küçük bir sorun var. Baskı yok.

Sualtı hayatta kalma simülatörü


kupa kafa

kupa kafa

kupa kafa
Resim: StudioMDHR Eğlence

1930’ların çizgi filmlerinden esinlenerek, kupa kafa yokuş yukarı buz pateni yapmayı seven biri için mükemmel bir platform ve mermi cehennemi oyunudur. Eski çizgi filmlere şık bir selam vermekten daha fazlası, kupa kafa yüksek beceri tavanı ve hata için çok az yeri olan affetmez bir platform oyunudur. Kesinlikle sinir bozucu olsa da, kupa kafa inanılmaz derecede tatmin edici ve unutulmaz bir deneyim olmaya devam ediyor.

30’ların çizgi filmlerine dayanan bir platform oyunu


Celeste

Celeste

Celeste gibi etkilerden büyük ölçüde yararlanan bir platform oyunudur. süper et çocuğu ve VVVVVV ama çok farklı hissettiriyor. Celeste Kaygı ve depresyon temalarını oynanışı ve ana karakteri Madeline’nin büyükannesinin son arzusunu yerine getirmek için mücadele ederken iç diyaloğu aracılığıyla keşfediyor. Platform oluşturma sıkı ve duyarlıdır, ancak daha zor çağdaşlarının aksine, Celeste ışığa duyarlı veya renk körü oyuncular için grafiksel ayarlamalar içeren ve ayrıca oyun hızını değiştirmenize, kontrolleri yeniden eşlemenize ve hatta temel oyun deneyimini değiştirmeden yenilmezlik arasında geçiş yapmanıza izin veren harika bir erişilebilirlik seçenekleri dizisine sahiptir.

Oyun yoluyla kaygı ve depresyon temalarını keşfeder


Diablo 3

Diablo 3

Diablo 3
Resim: Kar fırtınası

Eğer Diablo 2: Diriltildi seni biraz kırbaçla acı çekti, her zaman sevgi dolu kucaklamaya geri dönebilirsin Diablo 3, mevcut en iyi aksiyon RPG’lerinden biri olmaya devam ediyor ve hala ücretsiz sezonluk içerikle destekleniyor. Bu eskiyen RPG’nin Switch versiyonu en güzel yineleme olmayabilir, ancak yerel işbirliğine katılan birkaç oyuncuyla bile Nintendo konsolunda hala oldukça düzgün çalışıyor. Bu oyunu gittiğiniz her yere yanınızda götürebilmek, Switch versiyonunu bu hızlı tempolu RPG’yi deneyimlemenin en iyi yolu haline getiriyor.

Mevcut en iyi aksiyon RPG’lerinden biri


hiçlik piçleri

hiçlik piçleri

hiçlik piçleri
Resim: Mavi Mançu

Listemizdeki bir başka harika roguelike, ilhamını aşağıdaki gibi sürükleyici sim’lerden alıyor: şerefsiz, Kurbanya da klasik Deus Ex. Cel-gölgeli canavarlık hiçlik piçleri Sizi hayatta tutacak silahlar ve yükseltmeler için gerekli parçaları toplamak için terkedilmiş gemiler arasında seyahat ediyor musunuz? Ancak, çıkış yolunuzu çekmek her zaman en iyi çözüm olmayabilir. İçinde hiçlik piçleri, asıl sorun şu ki, ölürseniz (ve öleceksiniz), yerine koyacağınız kişi astımlı veya bazı koridorlara erişemeyecek kadar uzun olabilir ve bu da sizi daha güvenilir stratejilerinizi yeniden düşünmeye zorlar. Bu oyuna nüfuz eden belirgin İngiliz mizahı olmasaydı, durum oldukça vahim görünebilir.

Silahlar için gerekli parçaları toplamak için terkedilmiş gemiler arasında seyahat edin


Griftlands

Griftlands

Griftlands
Resim: Klei Eğlence

Yırtıcı mikro dönüşümler olmadan tahsil edilebilir kart oyunlarından hoşlanan herkes kesinlikle kontrol etmeli Griftlands. Klei (oynatma ile tekerlemeler) oyun stüdyolarının ürünü olan Griftlands, bize benzeri oyunları getiren kişilerden geliyor. Aç kalmae ve Ninja sembolü. Griftlands kurnaz müzakerelerin savaş kadar önemli olduğu, hikaye odaklı bir bilimkurgu güverte oluşturucudur. Bu, silahsızlandıran bir yorumun veya sözlü bir baskının bağırsaklara hızlı bir yumruk kadar tehdit edici olabileceği birkaç oyundan biridir. Her biri kendi farklı mekaniğine ve toplanacak kart listelerine sahip üç renkli karakterden birinin rolünü üstleniyorsunuz. Her hikaye, hiçbir iki oyunun asla aynı olmamasını sağlayan isteğe bağlı görevler ve ilginç rastgele olaylarla doludur.

Hikaye odaklı bir bilim kurgu güverte oluşturucu


Asi Galaksi Kanun Kaçağı

Asi Galaksi Kanun Kaçağı

Asi Galaksi Kanun Kaçağı
Resim: Çifte Hasarlı Oyunlar

Bu oyun, eski tarz uzay korsan simslerine bir aşk mektubundan başka bir şey değildir. Kanat Komutanı: Privateer ve Serbest çalışan. Asi Galaksi Kanun Kaçağı büyük ölçüde bu etkilerden yararlanır ve deneyimi modernize ederek erişilebilir ve denetleyici dostu hale getirir. Uzayda yolculuk eden bir paralı asker olarak, dürüst bir para kazanmak için çeşitli görevler arasında atlayacaksınız, ancak korsanlardan, fanatiklerden ve kanunlardan kaçmak ucuza gelmiyor. Sırf başka bir ödül avcısının maaş günü haline gelmemek için geminizi yükseltmek için meşru (veya yasadışı) kazancınızın her bir parçasına ihtiyacınız olacak.

Korsanlardan, fanatiklerden ve kanunlardan kaçan görevler arasında geçiş yapın


ruh bekçisi

ruh bekçisi

ruh bekçisi
Resim: Thunder Lotus Oyunları

İnanılmaz bir elle çizilmiş sanat stiline ve çağrıştırıcı film müziğine sahip, ruh bekçisi bir Studio Ghibli filminin canlandığını hisseden bir oyundur. Oyunun adı, asi ruhlarla ilgilenmek ve öbür dünyaya giden yolda bitmemiş işlerini tamamlamalarına yardımcı olmak için işinize atıfta bulunuyor. ruh bekçisi hayranlarına aşina olacak çiftçilik ve işçilik unsurlarındaki bağlar Stardew Vadisi veya Hayvan yolu ama kesinlikle daha olgun bir deneyim için yazılarında kayıp, sevgi ve bağışlama gibi dokunaklı temalar işliyor. Oyun tamamlandı, ancak hikayesinde hala ücretsiz, önemli güncellemeler alıyor.

Öbür dünyaya giden yolda inatçı ruhlara dikkat edin


İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.