Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Yeni 2021 iPhone’unuz için en iyi 10 uygulama

Yeni 2021 iPhone’unuz için en iyi 10 uygulama

Yani, bu tatil sezonunda yeni ve parlak bir iPhone paketini açtınız. Yeni bir yıl köşede. Ve her zaman kullandığınız uygulamaların tümüne geçiş yapabilecek olsanız da, şimdi yeni bir şeyler denemek için de iyi bir zaman. Yeni bir iPhone 13’ü veya yeni bir iPhone SE’yi sallıyor olmanızın bir önemi yok – işte kullanışlı, eğlenceli veya iPhone’unuza önceden yüklenmiş olarak gelenlerden çok daha iyi olan bazı uygulamaların bir listesi.

Spark en güzel e-posta istemcisi değil, ancak birçok şeyi doğru yapıyor.
Ekran Görüntüsü: Readdle Teknolojileri

Dinle, Apple’ın Mail uygulaması iyi. Gmail marjinal olarak daha iyidir. Microsoft Outlook bir nedenden dolayı bir klasik. Ancak Spark Mail, birçok özelleştirilebilirlik içeren basit, sağlam ve ücretsiz bir seçenektir. Akıllı bildirimler arasında geçiş yapma (altı yıl önce kaydolduğunuz rastgele hizmetten artık bildirim yok) ve Dropbox ve OneDrive gibi hizmetlerle entegrasyon seçeneğiniz var.

Sağlam, özelleştirilebilir e-posta.


Todoist ekran görüntüleri

Todoist, basit görevler ve projeler için listeler oluşturmanıza olanak tanır.
Ekran görüntüsü: Doist

Elbette, Apple’ın Hatırlatıcılar uygulamasına bağlı kalabilirsiniz, ancak orada çok daha iyi seçenekler var. Todoist, başlamak için iyi bir yerdir – özellikle Notes uygulamanızdaki bir madde işareti listesinden veya cebinize tıkıştırdığınız yapışkan nottan biraz daha güçlü bir şeye ihtiyacınız varsa. Kişisel ayak işlerinden iş projelerine kadar her şey için esnek bir araçtır. Ayrıca Slack, Calendar ve Spark gibi bir dizi üçüncü taraf uygulamasıyla da çalışır.

Hatırlatıcılar, gün planlayıcı ve alışkanlık


Planta uygulamasının ekran görüntüleri

Bitkilerim sadece Planta sayesinde yaşıyor, dürüst olmak gerekirse.
Ekran görüntüsü: Stromming

Bir bitkiyi yaşatmak için mücadele ettiyseniz, yalnız değilsiniz. Kim gerçekten her gün toprak nem seviyelerini kontrol etme disiplinine sahip? Piyasada pek çok bitki uygulaması olmasına rağmen, bunlardan herhangi birini hayatta tutmama yardım eden tek kişi Planta oldu – ve söylemeye cüret edeyim ki, gelişiyor. Evinizde hangi bitkilerin nereye gitmesi gerektiğini belirlemenize yardımcı olur, ne zaman sulayıp yeniden saklayacağınızı söyler ve dış mekan bebekleriniz için sıcaklık uyarıları ile sizi uyarır. Ayrıca, teyzenizin size hediye ettiği gizemli bitkinin kimliğini de belirleyebilir. Ücretsiz bir sürümün yanı sıra birkaç başka abonelik seçeneği de var.

Bitkileriniz için bakım hatırlatmaları


Strava uygulamasının ekran görüntüleri

Strava’nın inekleri mutlu edecek tonlarca verisi var, ancak yeni başlayanlar için de yeterince basit.
Ekran görüntüsü: Strava

Daha aktif olmak istiyorsanız, Strava’dan daha iyi birkaç uygulama var. Bir fitness takipçisine veya akıllı saate ihtiyacınız yoktur (ancak popüler olanlardan birçoğunu entegre edebilirsiniz) ve bisiklet, koşu ve yürüyüş gibi zımba gibi çeşitli aktiviteleri destekler. Ayrıca, tüm egzersiz hedefleriniz için bir merkez olarak kullanmayı kolaylaştıran çok sayıda üçüncü taraf entegrasyonu da vardır. Fitness ekipmanlarında indirim kazanabileceğiniz zorlukların yanı sıra, düşünceli kişisel güvenlik özellikleri ve ilerlemenizi ölçmenin birçok yolu vardır.

Aktiviteyi takip edin ve rotaları haritalayın


YNAB mobil uygulamasının ekran görüntüleri

YNAB biraz pahalıdır, ancak piyasadaki en iyi proaktif bütçeleme araçlarından biridir.
Ekran görüntüsü: YNAB

Başlık her şeyi söylüyor: Bir Bütçeye İhtiyacınız Var. Gelecek için nasıl harcadığınız ve biriktirdiğiniz konusunda gerçekten proaktif olmak istiyorsanız, YNAB’ı yenmek zordur. Kategoriler ve metodoloji ilk başta biraz göz korkutucu görünebilir, ancak bunu istediğiniz kadar karmaşık veya basit hale getirebilirsiniz. İki abonelik seçeneğiyle birlikte gelir – yıllık 98,99 ABD Doları veya aylık 14,99 ABD Doları – bu biraz dik gelebilir. Ancak, birkaç yıllık kullanımımda, uygulamanın kendini ilk ay içinde ödediğini gördüm. Bununla birlikte, sizin için buna değip değmediğini görmeniz için 34 günlük ücretsiz bir deneme var. Aksi takdirde, Nane başka bir harika ve ücretsiz seçenektir.

Bütçe ve gider takipçisi


Libby uygulamasının ekran görüntüsü

Libby, kitap kurtları için olmazsa olmazlardandır.
Ekran Görüntüsü: Aşırı Hız

E-kitap satın almak, özellikle doymak bilmeyen bir kitap kurduysanız, ekler. Libby, kitap, dergi ve sesli kitapları ücretsiz olarak ödünç almak için yerel kütüphanenizle bağlantı kurmanıza olanak tanır. Uygulamanın içinden okuyabilir veya kitaplarınızı Kindle’ınıza gönderebilirsiniz. Güzel bir avantaj: Libby, cihazlarınız arasında otomatik olarak senkronize olur, bu nedenle hangi cihazda okuduğunuz önemli değildir. Ayrıca CarPlay ile entegre olur ve çevrimdışı okumaya izin verir.

Kütüphane e-kitapları ve sesli kitaplar


Tody uygulamasının ekran görüntüsü

Tody, temizlik görevlerinizi daha kolay yönetilebilir parçalara yayarak zamandan tasarruf etmenize yardımcı olur.
Ekran görüntüsü: DöngüDöngü

Bıçaklarınızı ne sıklıkla keskinleştirmeniz veya kesme tahtalarınızı yağlamanız gerektiğini biliyor musunuz? Duş teknenizi ne zaman değiştireceğinize veya şilteyi ne zaman çevireceğinize ne dersiniz? Tody, neyi ne zaman temizlemeniz gerektiğini size otomatik olarak bildiren kullanışlı, özelleştirilebilir bir uygulamadır. İşleri odaya göre düzenleyebilir, ailenize veya ev arkadaşlarınıza görevler atayabilir ve işleri eğlenceli (ve temiz) tutmak için toz gremlini Dusty’ye karşı tamamlayabilirsiniz. Aramızdaki düzenli ucubeler için, evinizin ne kadar temiz olduğunu görselleştirmenize ve kimin kim olduğu konusundaki tartışmaları çözmenize de yardımcı olur. aslında temizliğin çoğunu yapıyor. Bir kerelik 6,99 ABD doları tutarında bir ücreti var, ancak başka uygulama içi satın alma yok.


1Password'ün ekran görüntüleri

1Password, hesaplarınızı güvende tutmak için indirebileceğiniz birkaç şifre yöneticisinden biridir.
Ekran Görüntüsü: Çevik Bitler

Şifre yöneticileri güvenlik hijyenidir 101. Şahsen ben 1Password’ü seviyorum çünkü Apple Watch’ımla da çalışıyor ve birden çok platformla uyumlu. Touch ve FaceID ile çalışır, kurulumu kolaydır ve hatta çevrimiçi alışveriş için kredi kartı bilgilerinizi güvenli bir şekilde kaydeder. Ayrıca, hangi şifrelerinizin harika olmadığı konusunda sizi uyarır ve anında yenilerini oluşturmak kolaydır. Maalesef ücretsiz bir sürüm yok (30 günlük deneme süresi alıyorsunuz), ancak Bitwarden, Dashlane, LastPass ve hatta Safari / Google’da yerleşik olanlar gibi aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda başka ücretsiz şifre yöneticisi var. Krom. Her birinin avantajları ve dezavantajları vardır – ancak herhangi bir şifre yöneticisi hiç olmamasından iyidir.


Calm uygulamasının ekran görüntüleri

Hepimiz stresliyiz ama Calm’in birkaç faydalı meditasyonu var. İdris Elba’nın onları uyutmasını kim istemez ki?
Ekran görüntüsü: Sakin

Herkes için stresli bir dönem oldu. Calm ile ilgili güzel olan şey, artan odaklanma, azaltılmış kaygı veya üzerinde derin düşünmek için sadece günlük konular gibi özel ihtiyaçlarınıza uygun meditasyonlara sahip olmasıdır. Dikkat sizin için bir fincan çay değilse, Calm ayrıca bir dizi uyku hikayesi ve müzik parçasına sahiptir. Elbette, muhtemelen YouTube’a ve onun düzinelerce ücretsiz beyaz gürültü videosuna sahipsiniz, ancak bazen size yatmadan önce bir hikaye okuyan Idris Elba’ya sürüklenmek güzeldir. Headspace, sadece parmağınızı boşluğa daldırmak istiyorsanız, yeni başlayanlara yönelik bir başka popüler seçenektir.

İlaç ve uyku yardımı


Splitwise uygulamasının ekran görüntüleri

Splitwise, kimin kime ve ne için borçlu olduğunu açıkça ortaya koyuyor.
Ekran görüntüsü: Bölünmüş

Venmo harika ve hepsi, ama aynı zamanda arkadaşlarınıza, ailenize ve ev arkadaşlarınıza borçlu olduğunuz tüm moolahların bir kaydını tutmak da güzel. Ücretli bir katman olsa da, ücretsiz sürüm faturaları otomatik olarak bölmekten, yinelenen masrafları günlüğe kaydetmeye ve bu masrafları ödemek için Venmo’ya bağlanmaya kadar ihtiyacınız olan her şeyi yapar.

Arkadaşlarınızla harcamaları bölün


İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.