Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Yaşlanmak Hiç Bu Kadar Eğlenceli Olmamıştı!

Bir çağın gelişi kitabı yazmak basit bir iş değildir. Aslında komedi yazmak dünyanın en zor işlerinden biridir. Ve gelecek vadeden bir yazar, kariyerinin bu kadar erken döneminde bu türü denediğinde, bizim de oturup farkına varmamızın zamanı gelmiştir. İşte Sudham tarafından yazılan Onsekiz: The End of Innocence’ın incelemesi.

On sekiz: Masumiyetin Sonu doksanlı yıllarda Güney Hindistan’da geçer ve hayatları doksanlı yıllarda Hindistan’da olabilecek kadar basit ve karmaşık olan bir grup genç erkek ve kızın hikayesini anlatır.

Bu nedenle, tipik bir çocukluk, ergenlik geçirmiş ve 1970’ler ve 2000’ler arasındaki dönem olan yeni, parlayan Hindistan’da reşit olan herkesin boğazında bir yığın düğümlenmeye hazır olun.

Yani Holi var, aşklar var, diğer cinsiyetle olağanüstü deneyimler var, insanların sigara içme, içme ve benzeri kötü alışkanlıklara başlamaları var. Ve tüm bunlar, çoğumuzun içinde büyüdüğü ve çok azının unuttuğu sıcak, masum bir zamanı ölümsüzleştiriyor.

Bu, genç neslin, ‘bunları hatırlıyorsan iyi bir çocukluk geçirmişsin’ memlerinin gerçekten bir anlam ifade edip etmediğini merak ediyorsa okuması gereken kitap. Bu memler mantıklı ve evet, yetmişler ile doksanların sonları arasındaki on yıllar o kadar muhteşemdi ki.

Kitap, 200 tuhaf sayfanın tamamında sıradan ve heyecan verici şeyleri ele alırken, o dönemde büyüyen çocukların hayatını ve zamanlarını tasvir etme konusunda başarılı bir iş çıkarıyor – bugün pek çoğunun bilmediği bir şey.

Karakterler oldukça inandırıcı ve örnekler de öyle. Bugünün gençleri, sadece on yıl önce hayatın gençler için nasıl olduğunu anlamak için bu kitabı kesinlikle okumalı. Sonuçta, o zamanlar ‘boş arama’ gibi kavramların günün normu olduğunu bilmeleri şaşırtıcı olmaz mıydı? Cevapsız aramalar çağında, Sudham boş aramalara geri dönmeye karar verir.

Sizi kitaba çeken şey, hemen hemen kapı komşusu olan karakterler ve eminim ki birçok kişi bu tür karakterleri kendi hafif ilginç geçmişlerinden ya bağlayacak ya da tanıyacaktır. Sizi ayakta tutan şey, tam orada bir yeri hak eden tempolu, renkli yazı stili.

Retro hayranı iseniz bu kitabı seveceksiniz. Bu konuda bana güven.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.