Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Yarı Zamanlı Çalışma – İş Bulma

Nakit, etrafta olması yararlı bir şeydir, yiyecek ve su gibi çok sayıda faydalı varlık satın almanıza izin verir. Buna göre, okurken açlıktan ölmemek hedefiyle kazanç sağlamak için bir yönteminiz olması büyük olasılıkla sizin için uygun olacaktır.

Burası yarı zamanlı çalışmanın devreye girdiği yerdir. Çalışmalarınıza odaklanarak yemek yiyebilir, içebilir ve reddit’e bakabilirsiniz. Trajik bir şekilde, istihdam elde etmek bir zamanlar olduğundan daha zor. İşte bu yüzden, kendinize çalışmanız için uygun metodolojileri göstereceğim.

Okul/Üniversite

Çok sayıda okul veya kolej, örneğin, kendinizi dışarı çıkarmak ve işverenlere şahsen hitap etmek ve hangi mesleklerin sizin için uygun olabileceğini bulmak için şaşırtıcı bir yer olabilecek iş fuarları gibi etkinlikler düzenleyecektir.

Ayrıca, birkaç okul veya kolej, yakındaki işverenler için neden sözleşmeli öğrencilere bakması gerektiğini listeleyen bir Job Shop hizmeti sunabilir. Okulda veya kolejdeyseniz kesinlikle biraz arama yapın, çünkü erişebileceğiniz birçok seçenek olabilir. Hatta birkaç kolej veya üniversite, öğrencilerini üniversite arazisindeki mağazalarda veya barlarda çalışmak üzere kendileri istihdam etmeyi umuyor olabilir. Sadece biraz arama yapın ve hangi alternatifleri ortaya çıkarabileceğinizi görün.

İnternet

Keşke ihtiyacınız olan her şeyi bulmak için arayabileceğiniz sihirli bir bilgi dağarcığı olsaydı.

Dur, var! Üstelik, şu anda üzerindesiniz.

Web, yarı zamanlı iş aramak için inanılmaz bir yerdir. İş ilanlarına adanmış bütün siteler var. Monster, Reed ve Indeed bunlardan birkaçı.

Bu yerel ayarlar, genel çevrenizdeki işgal ilanlarını aramanıza izin verir. Her ne olursa olsun, önemli perakende satış noktalarındaki az bakım gerektiren işler için iş ilanlarının buraya kaydedilmesi gerçekçi değildir. Her halükarda, yarı zamanlı işçi arayan mahalledeki ana cadde perakendecileri tarafından yapılan iş ilanlarını keşfederek servet sahibi oldum.

Daha büyük zincirler muhtemelen açılışlarını kendi sitelerinde listeleyecektir. Yakınlarda çalışmakta sorun olmayacağınız büyük zincirlere dikkat edin ve sitelerini kontrol edin. Geniş perakende zincirleri genellikle öğrencileri görevlendirdiğinden ve uyarlanabilir saatlerin gerekliliğini kavradığından, öğrenciyseniz, çalışmalarınızın etrafına güzel bir şekilde uyan bir meslek bulmak için bunlar genellikle en sağlam seçeneğinizdir.

Ancak bu metodolojinin tamamen şansa bağlı olma eğilimi vardır; Yeterince başvuru gönderirseniz, uzun vadede bunlardan biri size iş verir. Muhtemelen ilk kararınızda çalışmayı bırakmayacaksınız.

Gazete

Biraz eskimiş olmasına rağmen, yakınlardaki küçük kuruluşlar, açılışlarını günlük gazetede listeleme şansını tekrar tekrar yakalar. Bu metodoloji harika bir şey ortaya çıkarmak için gerçekçi değil, ancak her halükarda bir göz atmayı haklı çıkarıyor.

Dışarı çık

Yine başka bir eski metodoloji ile, ancak bunun işe yaraması biraz daha olasıdır. Yerel ana caddenize gidin ve çalışmak isteyebileceğiniz herhangi bir mağazaya bir CV verin. Çok sayıda küçük kuruluş, çabanız ve bağlılığınız karşısında hayran kalacak.

Sizi kendi sitelerine yönlendirmekle yükümlü olduklarından, bu metodolojiyi daha büyük zincirler üzerinde denememenizi tavsiye ederim. Bununla birlikte, şanslı olabilirsiniz ve dahili olarak az bakım gerektiren temsilcilerle anlaşmayı etkin bir şekilde umut eden bir zincir mağaza keşfedebilirsiniz, ancak bu mağazalar açılışlarını düzenli olarak bir kağıda listeleyecek ve pencereye yapıştıracaktır.

Kişiler

Herkesin birbirine altı veya daha az bağlantıyla bağlı olduğu söylenir. Bu kapasitede, sizi işe alabilecek birini tanıyorlarsa, sevdiklerinize sormaya değer. Yöneticiler tanımadıkları bireye karşıt olarak tanıdıkları bireyi temin etmeye meyilli olduklarından, dernekler düzenli olarak iş bulmak için en mantıklı seçeneğinizdir.

Sizi şahsen tanıyan birinin önerisi de ileri gidebilir, bu nedenle arkadaşlarınızdan herhangi birinin bir işi varsa, yeni çalışanlar almayı umup ummadıklarını sormalarını isteyin.

Birlikte kullanılan bu teknikler, ihtiyacınız olan istihdamı keşfetmenize yardımcı olabilir. Her ne kadar olursa olsun, bu stratejilerin olasılığa dayalı doğası, sizi etkileyen bir sürü mesleğin o kadar da mükemmel olmadığı anlamına gelebilir. Size geri dönen ilk kişi için çalışma taahhüdünüz altında olmadığınızı söylemek isteyebilirim. Yapabileceğiniz en iyi işi seçtiğinizden emin olun.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.