Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Yandex Site Ekleme Nasıl Yapılır ?

Yandex Site Ekleme Nasıl Yapılır ?


Yandex Webmaster’da Site Ekleme Nasıl Yapılır ? Google ve Bing web yöneticisinden arama motoru konsolu gibi webmaster araçları, sitenizi optimize etmenize, trafiği izlemenize, robots.txt dosyasını yönetmenize, site hatalarını kontrol etmenize ve daha pek çok şey yapmanıza yardımcı olur. Bu makalede, arama motoru trafiğinizi izlemek için WordPress sitenizi Yandex webmaster araçlarına nasıl ekleyeceğimizi paylaşacağız.

Yandex nedir?

Yandex, Rusya’da bulunan Google ve Bing gibi popüler bir arama motorudur. Şunları yapabilirsiniz SEO için sitenizi optimize Rusya’dan daha fazla ziyaretçi almak için Yandex.

Yandex, genelleştirilmiş arama motoru, resim araması, e-posta, videolar, haritalar ve daha fazlası gibi çeşitli araçlara sahiptir. Ayrıca sitenizi sıralamanıza, trafik istatistiklerini, arama sorgularını, anahtar kelimeleri ve daha fazlasını izlemenize yardımcı olacak web yöneticisi araçları da vardır.

WordPress sitenizi Yoast SEO eklentisini kullanarak Yandex ile bağlayabilirsiniz . Google arama konsolu ve Bing Web Yöneticisi araçlarına benzer şekilde çalışır .

Yandex Webmaster Araçları’nda Site Ekleme

Başlamadan önce sitenizi bağlamak için bir Yandex WebMaster araçları hesabına ihtiyacınız olacak. Hesabınızı oluşturduktan sonra, Yoast SEO eklentisi ile Yandex web yöneticisi araçlarını yapılandırmak için WordPress sitenize giriş yapabilirsiniz.

Sitenizi Yandex web yöneticisi araçlarına nasıl ekleyebileceğinizi ve hemen optimize etmeye nasıl başlayacağınızı ele alalım.

1. Adım: Yandex adresinde bir hesap oluşturun

Yapmanız gereken ilk şey, Yandex web yöneticisi araçları hesabınıza giriş yapmak. Yandex hesabınız yoksa, bu bağlantıyı kullanarak bir tane oluşturabilirsiniz .

Hesabı oluşturduktan sonra, Yandex Web Yöneticisi sayfasını göreceksiniz. Bu sayfada, sitenizi Yandex’e eklemek için üst çubuktaki ‘ + ‘ düğmesini tıklamanız gerekir .

Site adresi alanında, web sitenizin tam alan adını eklemeniz ve Ekle düğmesini tıklamanız gerekir .

Not: Ana alan adınız URL’de ‘www’ kullanıyorsa, alan adından önce eklemeniz gerekir (örneğin http://www.blogdefteri.com)

Bir sonraki sayfada, WordPress sitenize meta içerik ekleyerek web sitesi sahipliğini doğrulamanız istenecektir. Devam edin ve 2. adımda ihtiyacınız olacak, içerik kodunu bu sayfadan kopyalayın.

Adım 2: WordPress Yönetici Alanına Giriş Yapın ve Kodu Ekleyin

Şimdi WordPress yönetici alanınıza giriş yapmalı ve Yoast SEO web yöneticisi ayarlarında doğrulama kodunu eklemelisiniz.

Sadece SEO »Genel alanına gidin ve Web Yöneticisi araçları sekmesine tıklayın.

Ardından, kodu Yandex doğrulama kodu alanına yapıştırmanız ve Değişiklikleri Kaydet düğmesine tıklamanız gerekir .

Kodu WordPress sitenize ekledikten sonra, kodu kopyaladığınız Yandex Web Yöneticisi araçları sayfasına geri gitmeniz ve sahipliğini doğrulamak için Kontrol düğmesini tıklamanız gerekir.

Başarılı bir doğrulamadan sonra, sitenizi Yandex Web Yöneticisi araçlarında yönetme haklarına sahip olan kullanıcı adınızı gösterir. Ayrıca, kullanıcı adlarını ekleyerek ve Temsilci hakları düğmesini tıklayarak diğer kullanıcılara hakları devredebilirsiniz .

Artık sitenizin Yandex Web Yöneticisi araçlarında doğrulandığı ve eklendiği için, trafik istatistikleri, arama hataları, arama sorguları, iç ve dış bağlantılar, site bilgileri, robots.txt analizi, mobil cihazlar için denetim sayfaları ve Yandex kontrol panelinde daha fazlasını görebilirsiniz. İhtiyacınız olabilecek bilgileri bulmak için ekranın sol tarafındaki menüyü kullanabilirsiniz.

Yandex Web Yöneticisi araçları, sorun gidermeden robots.txt ve .htaccess gibi önemli ayarlara filtrelenen site optimizasyonu için seçeneklere sahiptir. Ayrıca , SEO için robots.txt dosyanızı daha da optimize edebilir ve sitenizi güncel tutmak için WordPress bakım görevlerini düzenli olarak gerçekleştirebilirsiniz .

Bu makalenin, WordPress sitenizi Yandex web yöneticisi araçlarına nasıl ekleyeceğinizi öğrenmenize yardımcı olacağını umuyoruz.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.