Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Yakınlaştırma kesintisi, kullanıcıların oturum açamamasına veya toplantılara katılamamasına neden oldu


yakınlaştır

Zoom video konferans platformu kapalıydı ve kullanıcıların oturum açmasını veya toplantılara katılmasını engelleyen bir kesinti yaşadı.

Zoom’un hizmet durumu sayfasında yayınlanan bir olaya göre şirket, toplantıları ve video oturumlarını başlatma ve bunlara katılmayla ilgili sorunları doğruladı.

Şirket, “zoom.us’un kullanılamadığına dair raporları araştırıyoruz. Ekiplerimiz şu anda hizmeti etkileyen olayı araştırıyor. Mühendislerimiz araştırıyor” açıkladı.

Zoom, bir sonraki güncellemede, “Toplantıları başlatma ve katılma sorununu belirledik. Araştırmaya ve elimizde olduğu gibi güncellemeleri sağlamaya devam edeceğiz.”

Tarafından izlenen raporlara göre aşağı algılayıcıbu devam eden kesinti dünya çapında on binlerce kullanıcıyı etkiledi.

Bu olaydan etkilendiğini bildiren kişiler, konferanslara katılmakta, oturum açmakta ve sunucu bağlantı hataları yaşamakta zorlandıklarını söyledi.

Yakınlaştırma kesintisi tweet'i

Etkilenen kullanıcılar, hizmete erişmeye çalışırken görüntülenen hata sayfalarında “Maalesef, aradığınız sayfa şu anda kullanılamıyor. Lütfen daha sonra tekrar deneyin.”

“Bu kaynağın sistem yöneticisiyseniz, ayrıntılar için hata günlüğünü kontrol etmelisiniz. Sadakat sizin, nginx.”

Yakınlaştırma toplantı hatası
Yakınlaştırma toplantısı hatası (BleepingComputer)

Zoom, mobil, masaüstü ve telefon sistemleri ve uygulamaları aracılığıyla video konferans, çevrimiçi toplantılar ve işbirliği için kullanılabilen bulut tabanlı bir iletişim platformu sağlar.

Platform, COVID pandemisinin milyonlarca çalışanı ve öğrenciyi evden çalışmaya ve öğrenmeye zorlamasının ardından 2020’nin başından bu yana yeni aylık aktif kullanıcı sayısında hızlı bir artış gördü.


Güncelleme 15 Eylül, 11:39 EDT: Zoom, kullanıcıların Zoom Toplantıları başlatmasını ve katılmasını engelleyen sorunun artık çözüldüğünü söylüyor.

Şirket, “Kullanıcıların Zoom Toplantılarına başlayamamalarına ve bunlara katılamamasına neden olan sorunu çözdük. Güncellemeleri elimizde olduğu gibi izlemeye ve sunmaya devam edeceğiz” dedi. söz konusu.

Yakınlaştırma kesintisi çözüldüİlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.