Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Y2K22 hatası E-posta Güvenliği, güvenlik duvarı ürünlerine isabet ediyor

Y2K22 hatası E-posta Güvenliği, güvenlik duvarı ürünlerine isabet ediyor

SonicWall bugün, E-posta Güvenliği ve güvenlik duvarı ürünlerinin bazılarının Y2K22 hatasından etkilendiğini ve 1 Ocak 2022’den itibaren mesaj günlüğü güncellemelerine ve önemsiz kutu arızalarına neden olduğunu onayladı.

Şirket diyor e-posta kullanıcılarının ve yöneticilerin artık istenmeyen posta kutusuna erişemeyeceklerini veya etkilenen sistemlerde yeni alınan e-postaları gereksiz e-postaları kaldıramayacaklarını söyledi.

Ayrıca, artık güncellenmedikleri için ileti günlüklerini kullanarak gelen/giden e-postaları izleyemezler.

2 Ocak’ta SonicWall, şirketin bulut e-posta güvenlik hizmeti olan Hosted Email Security’nin Kuzey Amerika ve Avrupa örneklerine güncellemeler dağıttı.

Ayrıca şirket içi Email Security Appliance (ES 10.0.15) ve Anti-Spam Junk Store işlevi açıkken (Önemsiz Mağaza 7.6.9) güvenlik duvarları kullanan müşteriler için düzeltmeler yayınladı.

En son Önemsiz Mağaza sürümüne yükseltmek için, yöneticilerin “TZ, NSA ve SOHO platformları için MySonicWall indirmeleri bölümünde SonicOS 6.5.x bellenimi altında yayınlanan” Önemsiz Mağaza 7.6.9 yükleyicisini indirmesi ve dağıtması gerekir (SonicOS 7.x, etkilendi).

Aynı hata Microsoft ve Honda’yı da vurdu

SonicWall neyin neden olduğunu açıklamasa da Y2K22 hatası ürünlerinde bu sorundan etkilenen tek şirket onlar değil.

1 Ocak’tan itibaren Honda ve Acura araç sahipleri, araç içi navigasyon sistemlerinin saatlerinin otomatik olarak 20 yıl geriye atılır, 1 Ocak 2002’ye kadar.

Raporlar, Y2K22 hatasının neredeyse tüm eski araba modellerini etkilediğini söylüyor. Honda pilotu, macera, CRV, Ridgeline, Odyssey ve Acura MDX, RDX, CSX ve TL.

Microsoft da aynı hatadan etkilendi, Microsoft Exchange şirket içi sunucuları, Y2K22 hatasının FIP-FS kötü amaçlı yazılımdan koruma tarama motoru üzerindeki etkisi nedeniyle 1 Ocak 2022’den itibaren e-posta dağıtımını durduracak ve bu da iletileri tararken çökecektir.

Microsoft, “İmza dosyasına karşı gerçekleştirilen sürüm denetimi, kötü amaçlı yazılım motorunun çökmesine ve dolayısıyla iletilerin aktarım kuyruklarında takılmasına neden oluyor” dedi.

Redmond’un sahip olduğu geçici bir düzeltme yayınladı 5 Ocak’ta, etkilenen Exchange sunucularında sorunu otomatik olarak giderecek bir güncelleme üzerinde çalışırken daha fazla müşteri eylemi gerektiriyor.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.