Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

WordPress’te Fotoğraf Öncesi ve Sonrası Nasıl Gösterilir

WordPress’te Fotoğraf Öncesi ve Sonrası Nasıl Gösterilir


Web sitenizde makale içerisinde önce ve sonra fotoğrafları göstermek ister misiniz? Bir fotoğraftan önce ve sonra, küçük benzerlikler ile iki özdeş imgenin yan yana karşılaştırılmasını göstermek yararlı olabilir. Bu yazıda, WordPress’te fotoğrafın öncesi ve sonrası nasıl kolayca gösterileceğini paylaşacağız.

Fotoğraf  Öncesi ve Sonrası Nasıl Çalışır?

Normalde insanlar önce ve sonra bir görüntü oluşturmak için Photoshop’u kullanır. Önce / sonra efektleri gösteren tek bir fotoğraf ve WordPress web sitenizde statik bir görüntü olarak ekleyebilirsiniz.

İşlevsel bir fotoğraf kaydırıcısı, tam boyutlu olarak benzer bir görüntünün 2 farklı sürümünü göstermenin etkileşimli bir yoludur. Her iki görüntüyü de yan yana karşılaştırmak için kaydırma tutamacını taşıyabilirsiniz.

WordPress’de fotoğraftan önce ve sonra nasıl kolayca gösterileceğine bir göz atalım.

WordPress’te Önce ve Sonra Fotoğraf Nasıl Gösterilir

Yapmanız gereken ilk şey, Twenty20 Image Before-After eklentisini kurmak ve etkinleştirmektir . 

Etkinleştirme sırasında, önce ve sonra görüntüyü göstermek istediğiniz WordPress yönetici alanınızda bir sayfa / posta oluşturmalısınız. Şimdi, metin editörünün yukarısındaki Add Twenty20 Ekle düğmesini tıklayın.

Bir açılır pencerede WordPress Medya Kitaplığı açılır. Buradan önce, önce ve sonra kaydırıcı için iki resim seçmeniz gerekiyor.

Görüntüler seçildikten sonra, Ekle düğmesine tıklayın.

Ardından, önce ve sonra fotoğrafların üstüne içerik eklemek için metin alanlarını görüntüler. Kaydırıcı, ofset değeri, kaydırma yönü ve daha fazlası için genişlik de ekleyebilirsiniz.

Bundan sonra, WordPress sayfanızda önce ve sonra fotoğraf eklemek için Kısa Kod Ekle düğmesine tıklayın.

Ayrıca, WordPress kenar çubuğunuzda önce ve sonra fotoğrafı görüntülemek için Twenty20 görüntü parçacığını da kullanabilirsiniz. WordPress yöneticinizdeki Görünüm »Widgetlar bölümüne gidin ve ardından Kenar Çubuğu widget alanına Twenty20 Slider widget’ını sürükleyin.

Twenty20 Slider parçacığı, bu kılavuzda yukarıda paylaştığımız gibi fotoğrafın öncesi ve sonrası için benzer ayarlara sahiptir. Ön ve son fotoğraf kaydırıcısını oluşturmak için widget görüntülerinde 2 görüntüyü tek tek seçebilirsiniz.

Şimdi, fotoğrafın öncesinde ve sonrasında görmek için web sitenizi ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcılar tutamacı her görüntüye kaydırdıkça, diğer görüntü görünür hale gelir. Kullanıcılar görüntüden önce ve sonra tam olarak görmek için kaydırıcıyı sağa veya sola kadar tamamen çekebilir. Kullanıcılar önce ve sonra kaydırdıkça etiketler otomatik olarak kaybolacaktır.

Bu eklenti , web sayfalarınızdaki kısa kodları kullanmadan fotoğrafların öncesinde ve sonrasında hızlı bir şekilde gösterilmesi için Beaver Builder ve Elementor gibi popüler WordPress sayfası oluşturucularıyla harika çalışır .

Bu makalenin, WordPress’te fotoğrafın öncesinde ve sonrasında nasıl gösterileceğini öğrenmenize yardımcı olacağını umuyoruz. Ayrıca WordPress Fotoğraf Büyültüp ve Yakınlaştırma Nasıl Yapılır? konulu makalemize bakabilirsiniz.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.