Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

WordPress’te Blog Post Kontrol Listesi Nasıl Oluşturulur

WordPress’te Blog Post Kontrol Listesi Nasıl Oluşturulur


Blog yazıları yazarken herkes hata yapar. Bu nedenle, başarılı blog yazarlarının çoğu, makalelerinin mükemmel durumda olduğundan emin olmak için bir çeşit blogging kontrol listesi kullanırlar. Bu makalede, hatalardan kaçınmak ve editöryal sürecinizi hızlandırmak için WordPress’te bir blog kontrol listesi oluşturmayı size göstereceğiz.

Neden WordPress’te bir Blogging Kontrol Listesi’ne ihtiyacınız var?

Bir blog yazarı olarak, yayınladığınız tüm makaleler için yakında düzenli bir iş akışı geliştirmiş olursunuz. Yalnız çalışıyorsanız, bir makalenin çevrimiçi hale gelmesinden önce tüm hataları yakalamaktan yalnızca siz sorumlusunuz.

Çok yazarlı bir sitede çalışırken daha da önemli hale gelir. Birisinin bir şey eklemeyi unutacağı bir şans her zaman vardır.

Yazım ve dilbilgisi hataları kontrol , özellikli resim eklemek , SEO özellikleri kullanmak , zamanlama yazı vb vb.

Siteniz büyüdükçe, sürece daha fazla yayın öncesi görev ekleyeceksiniz.

Burada bir blog kontrol listesi kullanışlı geliyor. Bir gönderi yayınlamadan önce kontrol etmeniz gereken tüm öğeleri incelemenize izin verir. Bu sadece hataları yakalamak için değil, aynı zamanda daha hızlı ve daha verimli çalışmanıza da olanak tanır.

Daha iyi bir editoryal iş akışı için WordPress’te kendi blog yayını kontrol listenizi kolayca nasıl oluşturacağınızı görelim.

WordPress’de Yayın Öncesi Blog Gönderme Kontrol Listesi Ekleme

Yapmanız gereken ilk şey, Good Writer Checkify eklentisini kurmak ve etkinleştirmektir . 

Etkinleştirme sırasında, kontrol listenizi oluşturmak için Ayarlar »İyi Yazar Checkify sayfasını ziyaret etmeniz gerekir .

Öncelikle ‘Gönderme / Sayfa düzenleme’ seçeneğinde ‘Onay Kutusunu Göster’ seçeneğinin yanındaki kutuyu işaretlemeniz gerekir.

Bundan sonra kontrol listesi öğenizi tek tek ekleyebilirsiniz. Kontrol listenizde en fazla 25 öğe ekleyebilirsiniz.

Tamamlandığında, değişikliklerinizi saklamak için değişiklikleri kaydet düğmesini tıklayın.

Şimdi WordPress’de yeni bir yazı oluşturun. Gönderi düzenleme ekranında, kontrol listenizi yazı düzenleyicinin altında göreceksiniz.

Listedeki öğeleri kontrol edebilir veya işaretini kaldırabilirsiniz. Bir gönderi yayınlamadan önce kontrol listesini gözden geçirdiğinizden emin olun.

Eklenti, kullanıcıların bir gönderi yayınlamasını durdurmaz. Ancak, bir yazı yayınlamadan önce kontrol etmeniz gereken tüm öğelerin ekran üzerinde güzel bir hatırlatması sağlar.

Blogging Kontrol Listenize Neler Eklemelisiniz?

Cevap gerçekten kendi editoryal iş akışınıza ve işleminize bağlıdır. Ancak, herhangi bir blogcunun yayın öncesi kontrol listesi için neredeyse gerekli olan bazı yaygın görevler vardır.

Kurucumuz Syed Balkhi , kendi 14 Noktalı blog gönderisini kendi oluşturduğunuz bir kaynak olarak kullanabileceğiniz kontrol listesini paylaştı .

Bu makalenin WordPress’te bir blog kontrol listesi eklemenize yardımcı olduğunu umuyoruz. 

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.