Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

WordPress’de Sözdizimi (Syntax Hatası) Hatası Nasıl Düzeltilir

WordPress’de Sözdizimi (Syntax Hatası) Hatası Nasıl Düzeltilir


İnternet üzerinde mevcut çok sayıda WordPress öğretici , kılavuzları var. Hepsi, kullanıcıların web sitelerinde yeni şeyler denemek ve WordPress hakkında daha fazla bilgi edinmek için tasarlanmıştır. Ne yazık ki küçük bir hata, tüm kullanıcıların yeni kullanıcılar için çok korkutucu olan hatalara neden olabilir. WordPress sitenizde yeni bir şey deniyor ve aşağıdaki sözdizimi “Sözdizimi hatası, beklenmedik…” ile karşılaşıyorsanız, çıldırmayın. WordPress’de sözdizimi hatası alan ilk kişi siz değilsiniz ve sonuncu siz olmayacaksınız. Bu makalede, WordPress’teki beklenmedik sözdizimi hatasını nasıl düzeltebileceğinizi göstereceğiz.

Hataları Önlemek için Uygun Sözdizimi Kullanma

Sözdizimi hatası genellikle kod sözdiziminde küçük ama önemli bir hatadan kaynaklanır. Eksik bir virgül veya ek bir süslü ayraç, tüm komut dosyasını bozabilir.

Video öğretici

Videoyu beğenmediyseniz veya daha fazla talimata ihtiyacınız varsa, okumaya devam edin.

FTP Kullanılarak Sözdizimi Hatası Düzeltme

Sözdizimi Hatası’nı düzeltmek için bu hatanın neden olduğu kodu düzenlemeniz gerekiyor. Ya kaldırabilir veya sözdizimini düzeltebilirsiniz. Çoğu zaman yeni başlayanlar çıldırır çünkü bu hata tüm sitenizin erişilememesine neden olur. WordPress gösterge panonuzu Görünüm »Editör bölümünüzü kullanarak kodu yapıştırdıysanız, kilitlenirsiniz.  Bunu düzeltmenin tek yolu, FTP kullanarak son düzenlediğiniz dosyaya erişmek ( FTP kullanımı ).

FTP programını kurduktan sonra, web sitenize bağlayın ve düzenlemesi gereken tema dosyasına gidin. Hangi dosyayı düzenlemeniz gerektiğini unuttuysanız, sadece hata koduna bakın. Hata, hangi dosyayı ve hangi satırı düzenlemeniz gerektiğini size tam olarak söyleyecektir.

En son eklediğiniz kodu kaldırabilir veya kodu doğru sözdizimine yazabilirsiniz. Kodu kaldırmayı / düzenlemeyi tamamladıktan sonra, dosyayı kaydedin ve sunucunuza geri yükleyin. WordPress sitenize gelin ve sayfayı yenileyin. Siteniz çalışıyor olacak.

Bu makalede WordPress’te Sözdizimi Hatası’nu düzeltmenize yardımcı olacağını umuyoruz. 

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.