Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

WordPress Yorum Bildirim Sistemi İle Kullanıcılara Mail Gönderimi

WordPress Yorum Bildirim Sistemi İle Kullanıcılara Mail Gönderimi


WordPress yorum bildirimi e-postalarınızı geliştirmek mi istiyorsunuz? Yorumlar, birçok blogda tartışma ve kullanıcı etkileşimi sağlar. Bununla birlikte, WordPress kullanıcılara yorum etkinliği hakkında bilgi vermek söz konusu olduğunda harika bir iş yapmaz. Bu makalede, WordPress yorum bildirimi e-postalarını nasıl daha iyi yönetebileceğinizi ve web sitenizdeki kullanıcı etkinliğini nasıl artıracağınızı göstereceğiz.

WordPress Yorum Bildirimleri ve E-postaları 

Yorumlar, özellikle WordPress web sitelerinde, özellikle haber sitelerinde ve bloglarda önemli bir etkinliktir. Daha fazla yorum, daha fazla sayfa görüntüleme ve sonuç olarak daha fazla gelirle sonuçlanan daha etkileşimli bir kitle anlamına gelir.

Bununla birlikte, varsayılan WordPress yorum sistemi oldukça sınırlıdır. Yorum bildirimlerini yalnızca site yöneticilerine ve makale yazarlarına gönderir . Bunun dışında, diğer kullanıcıların yeni yorumlardan haberdar edilmeleri için varsayılan bir seçenek yoktur.

Kullanıcılar beğendikleri yayınlar için yorum bildirimleri alabilirlerse hoş olmaz mıydı? ya da birisi yorumlarına cevap verdiğinde?

Bu makalede, web sitenizde daha aktif bir kullanıcı deneyimi için varsayılan WordPress yorum bildirimi e-postalarını nasıl uzatabileceğinizi göstereceğiz.

WordPress’teki Varsayılan Yorum Bildirim Seçenekleri

Varsayılan olarak, WordPress’in yorum yapanlara bildirim gönderme seçeneği yoktur. Bununla birlikte, yeni bir yorum yayınlandığında ve denetleme için bir yorum yapıldığında size e-posta bildirimleri gönderme seçeneği vardır.

Her iki bildirim de site yöneticilerine gönderilir. WordPress ayrıca, yeni yorumlar hakkında yazara posta göndermek için bir e-posta bildirimi gönderir .

Denetleme için tutulan yorumlar için bildirim almak istemiyorsanız , buradaki kutunun işaretini kaldırabilirsiniz. Bu, web sitenizde çok fazla yorum almanız durumunda özellikle yararlıdır.

Yorumlarının Onaylanması Durumunda Kullanıcılara Haber Verme

Kullanıcıların yorumlarını onaylayıp onaylamadıklarına dair hiçbir fikri yoktur. Yorum yaptıklarında yorumlarının ılımlılığı beklediğini görüyorlar. Bu kullanıcıların çoğu asla web sitenize geri dönmez ve yorumlarını onayladığınızı veya yanıtladığınızı bile bilmezler.

Bunu, Yorum Onaylı eklentiyi yükleyip etkinleştirerek düzeltebilirsiniz . 

Yorum Onaylandı, yorumları onaylandığında kullanıcıların haberdar edilmesine izin verilir. Kullanıcılar yorum bırakırken seçeneği kontrol edebilir. Yorumlarının onaylanmasından sonra kullanıcılara gönderilen e-posta mesajını da özelleştirebilirsiniz.

Kullanıcıların WordPress’e Yorumlara Abone Olmasına İzin Verme

Yorum yapanlar, sizin veya başkalarının yorumlarına cevap verip vermediğini bilmenin bir yolunu kullanmaz. Bir yorum bıraktıktan sonra, birilerinin yanıtlayıp cevaplanmadığını görmek için web sitenizi tekrar manuel olarak ziyaret etmek zorunda kalacaklar.

Bunu çözmek için, Abone Olunan Yorumları Yeniden Yükle eklentisi yüklemeniz ve etkinleştirmeniz gerekir . 

Kullanıcılarınızın yorumları bırakarak veya bırakmadan herhangi bir makaleyle ilgili yorumlarına abone olmalarını sağlar. Ayrıca, kullanıcıların herhangi bir zamanda abonelikten çıkmasını da kolaylaştırır.

Kullanıcıların WordPress’te sadece kendi Yorumlarına abone olmalarına izin verme

Çoğu kullanıcı bir makaledeki tüm yorumlar için bildirim almak istemeyebilir. Ancak, birilerinin sadece kendi yorumlarına cevap verip vermediğini bilmek isteyebilirler.

Siz de aynı kullanarak bu özelliği ekleyebilirsiniz Reloaded Yorum abone ol eklentisi. Eklentinin ayarlar sayfasını ziyaret edip ‘Gelişmiş Abonelik’ seçeneğinin yanındaki evet’i tıklamanız yeterlidir.

Yazarların Diğer Yazarın Mesajlarına Abone Olmasına İzin Ver

Çok yazarlı bir blog çalıştırırsanız, diğer yazarlar web sitenizdeki tartışmalara ayak uydurmak isteyebilir. Zaten yorum abonelikleri etkinleştirildiyse, her yazar manuel olarak gidip yorumlara abone olabilir.

Ancak, bazı kullanıcıların tüm yorum bildirimlerini almasını istemişseniz , bunu cbnet Multi Author Comment Notification plugin ile yapabilirsiniz. 

Eklentiyi yükledikten ve etkinleştirdikten sonra, eklenti ayarlarını yapılandırmak için Ayarlar »Tartışma sayfasını ziyaret etmeniz gerekir .

Yeni yorumlardan haberdar olmak istediğiniz kullanıcı rollerini seçmenize izin verir . Ayrıca bildirmek istediğiniz bireysel kullanıcıların e-posta adreslerini de ekleyebilirsiniz.

Bu, özellikle yorum katılımı ve denetlemeden sorumlu olan kayıtlı kullanıcılarınız varsa yararlıdır.

WordPress’te Özel Yorum Bildirimi Oluşturma

WordPress’te kendi özel yorum bildirimlerinizi oluşturmak ister misiniz? Özel bildirimler, WordPress tarafından gönderilen bildirimi değiştirmenize ve bunları kendi ile değiştirmenize izin verebilir.

İlk önce, WordPress eklentisi için Daha İyi Bildirimleri yüklemeniz ve etkinleştirmeniz gerekecektir . 

Etkinleştirme sonrasında, özel yorum bildirimlerinizi oluşturmak için Bildirimler »Yeni sayfa ekle’yi ziyaret etmeniz gerekir .

eni yorumu değiştirebilir, denetlemeyi beklediğiniz yorumu ve yorum yanıt bildirimlerini değiştirebilirsiniz. Kullanıcı rolüne, bireysel kullanıcılara bildirim gönderebilir veya el ile e-posta adresleri ekleyebilirsiniz.

WordPress E-posta Bildirimlerinin Teslim Edilebilirliğini Geliştirin

Yukarıdaki tüm ipuçları, WordPress siteniz e-posta bildirimleri göndermezseveya e-postalar e-posta sağlayıcıları tarafından spam olarak işaretlenirse başarısız olur .

WordPress e-posta sorunlarını düzeltmek ve e-posta teslimini iyileştirmek için, WP Mail SMTP eklentisini yüklemeniz ve etkinleştirmeniz gerekir . 

Etkinleştirme sırasında, eklenti ayarlarını yapılandırmak için Ayarlar »WP Mail SMTP sayfasını ziyaret edin .

Bu eklenti, e-posta göndermek için SMTP (Basit Posta Aktarım Protokolü) kullanmanızı sağlar. SMTP, WordPress tarafından kullanılan varsayılan posta işlevinden çok daha iyi ve güvenilir bir yöntemdir.

SMTP’yi destekleyen herhangi bir e-posta hizmeti ile çalışır. Buna ücretsiz Gmail hesabınızın yanı sıra Gsuite veya Google Apps for Work , Mailgun ve SendGrid de dahildir.

Bu makalenin, daha fazla kullanıcı etkileşimi ve sayfa görüntüleme için WordPress yorum bildirimlerini nasıl verimli bir şekilde yönetebileceğinizi öğrenmenize yardımcı olduğunu umuyoruz. 

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.