Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

WordPress Ortam Ekle Butonu Çalışmıyor Sorunu

WordPress Ortam Ekle Butonu Çalışmıyor Sorunu


Son zamanlarda kullanıcılarımızdan biri, WordPress sitesindeki ‘Ortam Ekle’ düğmesinin aniden çalışmayı durdurduğunu bildirdi. Bu sorun, kullanıcıları ‘Ortam Ekle’ düğmesinin neden çalışmadığı konusunda kibar olmayan bir hata veya uyarı göstermiyor. Bu makalede, WordPress’te ‘Ortam Ekle’ düğmesini çalışmayan sorunu kolayca nasıl düzeltebileceğinizi göstereceğiz.

WordPress’in ‘OrtamEkle’ Düğmesinin Çalışmayı Durdurması Neden Olur?

Bu sorun genellikle, WordPress eklentileri veya sitenize yüklenen temalar tarafından yüklenen çakışan komut dosyaları veya stil sayfalarından kaynaklanır. WordPress’in varsayılan davranışı, istekleri birleştirerek tüm gerekli komut dosyalarını ve stil sayfalarını yüklemektir.

Bu genellikle, WordPress yönetici alanında performans ve hızını artırmak için yapılır .

WordPress yayın düzenleyicisi, medya ekle düğmesi de dahil olmak üzere ekrandaki tüm düğmeler için JavaScript kullanır. Bir çakışma, ‘Ortam Ekle’ düğmesini devre dışı bırakacak şekilde JavaScript’in çalışmasını durdurabilir.

Bununla birlikte, WordPress’de çalışmayan ‘Ortam Ekle’ düğmesini nasıl gidileceğini ve düzeltileceğini ele alalım.

WordPress’te Ortam Ekle Düğmesi Çalışmıyor Sorununu Giderme

Hızlı düzeltme, aşağıdaki kodu wp-config.php dosyanıza eklemektir . Bunu, wp-config.php dosyasını düzenleyerek ve bu kodu “Her şey budur, düzenlemeyi durdur” yazan satırdan hemen önce ekleyerek yapabilirsiniz. 

define('CONCATENATE_SCRIPTS', false );

Bu kod, WordPress’in her bir komut dosyasını ayrı ayrı yüklemesini söyler. Bu, buggy komut dosyaları ve temel WordPress özellikleriyle bir JavaScript çakışmasından kaçınılmasına yardımcı olur.

Kodu ekledikten sonra, Ortam ekle düğmesi beklendiği gibi çalışıp çalışmadığını görmek için devam ve ziyaret sonrası düzenleme ekranı.

Not: Bu kodun eklenmesi uygun uzun vadeli bir çözüm değildir, çünkü soruna neden olan bir komut dosyanız hala vardır. Sorunun kaynağını bulmanın daha kolay bir yolu, inceleme aracını kullanmaktır . Sizi çatışmanın kaynağına yönlendirebilecek konsol hataları gösterecektir.

Bu sorunla ilgili uzun vadeli bir düzeltme istiyorsanız, soruna hangi eklentinin veya temanın neden olabileceğini bulmak için temel WordPress sorun giderme ipuçlarını uygulamanız gerekir.

Hazırlama sitenizde, tüm WordPress eklentilerinizi devre dışı bırakarak başlamanız ve ardından ‘Ortam Ekle’ düğmesini düzeltip düzeltmediğini kontrol etmeniz gerekir. Eğer öyleyse, bu eklentilerinden birinin soruna neden olduğu anlamına gelir.

Artık eklentileri tek tek etkinleştirebilirsiniz ve bir eklentiyi etkinleştirdikten sonra ‘Ortam Ekle’ düğmesini işaretleyin. Bu, hangi eklentinin soruna neden olduğunu bulmanıza yardımcı olacaktır.

Eğer devre dışı bırakma eklentileri sorunu çözmezse, o zaman bir sonraki adım Yirmi Yedinci gibi geçici bir WordPress temasına geçmektir.

Varsayılan temaya geçmeniz sorunu sizin için düzeltirse, bu sizin temanızın çatışmaya neden olduğu anlamına gelir. Tema yazarı için destek isteyebilir veya farklı bir WordPress temasına geçebilirsiniz.

Hazırlama sitenizdeki sorunun kaynağını bulduktan sonra, düzeltmeyi canlı WordPress sitenize uygulayabilirsiniz.

Bu makalenin, WordPress’de çalışmayan medya ekle düğmesini nasıl düzeltebileceğinizi öğrenmenize yardımcı olduğunu umuyoruz. 

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.