Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

WordPress kullanarak eBay Açık Artırma Sitesi Nasıl Yapılır

WordPress kullanarak eBay Açık Artırma Sitesi Nasıl Yapılır


WordPress kullanarak eBay gibi bir açık artırma sitesi oluşturmak ister misiniz? Bir açık artırma web sitesi, kullanıcıların ürünleri satın almak için teklif vermesine olanak tanır. Bu, benzersiz ürünleri satarken karı maksimize etmenizi sağlar. Bu makalede, herhangi bir teknik beceri olmadan WordPress’i kullanarak eBay gibi bir açık artırma sitesinin nasıl kolayca oluşturulacağını göstereceğiz.

WordPress kullanarak bir açık artırma sitesi kurmak için nelere ihtiyacınız var?

WordPress kullanarak eBay gibi kendi açık artırma sitenizi yapmak için aşağıdaki şeylere ihtiyacınız olacak.

 • Bir alan adı (Bu, kullanıcıların sitenizi bulmak için yazacakları web sitenizin adı olacaktır, örneğin blogdefteri.com)
 • Bir web barındırma hesabı (Bu, web sitenizin dosyalarının saklandığı yerdir)
 • SSL Sertifikası (Çevrimiçi ödemeleri almak için buna ihtiyacınız var)
 • Bir e-ticaret eklentisi (Bu, web sitenizi bir e-ticaret platformuna dönüştürecektir)
 • Bir açık artırma eklentisi (Bu, web sitenize açık artırma özellikleri ekler)
 • 40 dakika boyunca bölünmemiş dikkatin

Evet, kendi açık artırma sitenize 40 dakikada başlayabilir ve tüm süreç boyunca adım adım ilerleyeceğiz.

Bu eğiticide şunları ele alacağız:

 • Ücretsiz bir alan adı nasıl alınır?
 • En iyi web sitesi barındırma nasıl seçilir
 • WordPress’i yükleyin ve e-ticaret adresinizi kurun
 • Açık artırmaları yükle ve kur
 • Açık artırma ekle ve yönet
 • WordPress öğrenmek ve işinizi büyütmek için kaynaklar

Bu söylenecek, başlayalım.

Adım 1. Kurulum

Öncelikle, doğru web sitesi platformunu kullandığınızdan emin olmalısınız ve bu makalede bulunduğunuz için, başkalarının yaptığı hataları yapmayacaksınız.

İki tür WordPress yazılımı vardır, bu yüzden yeni başlayanların kafası karışması kolaydır. İlk olarak, bir hosting platformu olan WordPress.com var ve WordPress.org da kendi kendini barındırılan WordPress olarak da biliyorsunuz.

Kendinden barındırılan WordPress.org’u kullanmanızı öneririz çünkü tüm WordPress özelliklerine kutudan erişmenizi sağlar. Karşılaştırma için WordPress.com ile WordPress.org arasındaki farkı görün .

İlk olarak, bir alan adı ve bir web barındırma hesabı gerekir. Ancak, herhangi bir web barındırma şirketi ile kayıt olamazsınız. WooCommerce hosting konusunda uzmanlaşmış bir hosting sağlayıcısına ihtiyacınız olacaktır, çünkü bu sizin e-ticaret platformunuz olarak kullanacağınız bir yazılımdır.

Genellikle, bir alan adı 14,99 $ / yıl, web barındırma 7.99 / ay ve SSL sertifikası 69.99 / yıl.

Ödeceğiniz ücret aşşağı yukarı bukadar evet şimdi başlıyoruz.

Artık WooCommerce yüklü bir WordPress web sitesine sahip olacaksınız. Varsayılan olarak, WooCommerce web sitenizde açık artırma için ürün eklemenize izin vermez.

Bunu WooCommerce için bir açık artırma eklentisi kurarak değiştirelim.

Adım 2. E-Ticaret Mağazacınızı bir Açık Artırma Sitesi’ne çevirin

Öncelikle YITH WooCommerce Auctions eklentisini kurmanız ve etkinleştirmeniz gerekiyor .

YITH WooCommerce Açık Artırmaları ücretli bir eklentidir ve tek bir site lisansı size 81 Euro’ya mal olacaktır. Bu eklenti indirme, dokümantasyon ve 1 yıllık destek ve güncellemelere erişmenizi sağlar.

Etkinleştirme sırasında, lisans anahtarınızı girmek için YITH Plugins »Lisans Aktivasyon sayfasını ziyaret etmeniz gerekir . Bu bilgileri hesabınızın altında eklentinin web sitesinde bulabilirsiniz.

Ardından, eklenti ayarlarını yapılandırmak için YITH Eklentileri »Müzayede sayfasına gitmeniz gerekiyor .

Varsayılan ayarlar çoğu web sitesi için çalışır, ancak bunları gerektiği gibi gözden geçirebilir ve ayarlayabilirsiniz.

Adım 3. Bir Müzayede Öğesi Ekleme

YITH WooCommerce Açık Artırmaları, yerleşik WooCommerce ürünlerini kullanarak açık artırma için bir öğe eklemenizi çok kolaylaştırır.

Ürünler »Yeni sayfa ekle sayfasını ziyaret ederek açık artırma öğenizi yeni bir WooCommerce ürünü olarak eklemeniz yeterlidir .

Bu sayfada, ürün eklediğiniz gibi açık artırma öğesi ayrıntılarınızı girmeniz gerekir. Bundan sonra başlığı doldurun, ayrıntıları ekleyin ve resim yükleyin.

Editörün altında, Ürün Verileri seçeneğinin yanındaki ‘Açık Artırma’yı seçmeniz gerekiyor ve açık artırma öğesine ilişkin ayarları göreceksiniz.

Buradan bir açık artırma başlangıç ​​fiyatı belirleyebilir, teklif verebilirsiniz, minimum artış miktarı, yedek fiyat ve şimdi satın alın fiyatı.

Bundan sonra, açık artırma tarihlerini ve saatini seçmeniz gerekir. Açık artırma için açık artırma sona erdikten sonra bir süre uzatmak için fazla mesaiye de ekleyebilirsiniz.

Ayarlardan memnun kaldığınızda, değişikliklerinizi kaydetmek için yayınlama düğmesine tıklayın.

Açık artırma şimdi WooCommerce alışveriş sayfanızda görünecek. Mağaza sayfasındaki açık artırma öğeleri bir simge ile vurgulanacaktır.

Diğer sabit fiyatlı WooCommerce ürünleriyle birlikte açık artırma öğeleri eklemek için açık artırma eklentisini kullanabilirsiniz.

Yalnızca açık artırma için mevcut ürünleri listelemek için ayrı bir sayfa da oluşturabilirsiniz. Sadece yeni bir WordPress sayfası oluşturun ve aşağıdaki kısa kodu ekleyin .

[Yith_auction_products]

Sitenizde yayınlamak için sayfayı yayınlamayı unutmayın.

Adım 4. Açık Artırmalarınızı Yönetme

Açık artırma öğelerini istediğiniz zaman ekleyebilir ve hemen web sitenizde görünmeye başlayacaklar. Ancak, açık artırma, açık artırma başlangıç ​​saatine kadar başlamaz.

Bu, açık artırma başlamadan önce öğeleri yayınlamanıza ve öğeleri tanıtmak için bu zamanı kullanmanıza olanak tanır. Açık artırma başladığında, kayıtlı kullanıcılar bir öğeye teklif verebilir.

Eklenti, öğenin yanında bir açık artırma zamanlayıcısı gösterecektir. Kullanıcılar mevcut en yüksek teklifi görebilir ve kendi tekliflerini ekleyebilir.

Önceki teklifler, kısmen şifrelenmiş kullanıcı adları ile aşağıda görüntülenecektir.

Bir teklifi herhangi bir zamanda kaldırma seçeneğiniz vardır. Açık artırma ürününü basitçe düzenleyin, tüm teklifleri ürün sayfasının alt kısmında göreceksiniz.

Açık artırma, her bir öğenin bireysel açık artırma ayarlarına bağlı olarak sona erecektir.

Açık arttırma süresi biterse, en yüksek teklif sahibinin fiyatı kabul edilir. Bir kullanıcı şimdi satın al fiyatını sunmaya karar verirse, açık artırma sona erecek ve ürünü sepete ekleyebilecek.

Açık artırmaya katılan tüm kullanıcılar, her yeni teklif için bir e-posta bildirimi alacak, açık artırma ödemeden geçirme süresi, açık artırma sonu, vb. Son e-posta, açık artırmaya kazanan kişiye gönderilecek ve ödeme yapabileceklerini bildirecektir.

Adım 5. Diğer Kullanıcıların Müzayede Öğelerine Eklenmesine İzin Verme

Diğer kullanıcıların açık artırma için kendi ürünlerini eklemelerine izin vermek istiyorsanız, bunu da yapabilirsiniz. Ancak, YITH WooCommerce Auctions eklentisi, kullanıcıların kendi açık artırma öğelerini eklemelerine izin vermez.

Varsayılan olarak, WooCommerce web sitenizdeki tek satıcı olduğunuzu ve yalnızca yeni ürünler ekleyebileceğinizi varsayar. Bunu değiştirmek için, WooCommerce platformunuzu çok satıcılı bir pazar yeri yapmanız gerekir.

Web sitenizi çevrimiçi bir pazar olarak kurduktan sonra, diğer kullanıcılar web sitenizde başvuru yapabilir ve satıcı olabilir. Uygulamalarını onayladıktan sonra, açık artırma için yeni ürünler ekleyebilirler. Ardından, açık artırmalarını onaylayabilir ve sitenizde yayınlanmaya başlayabilirsiniz.

Açık artırma bittiğinde ve kazanan teklif sahibi ödemelerini yaptıktan sonra, komisyonunuzu kazanan teklifinizden çıkarırsınız.

Adım 6. Açık Arttırma Sitenizi Tanıtmak için WordPress’e Mastering

WordPress, dünyanın en iyi web sitesi oluşturucusudur . Öğrenmek çok kolay ve istediğiniz herhangi bir özelliği özelleştirebilirsiniz.

Açık artırma sitenizi bir sonraki seviyeye taşımanıza yardımcı olacak bazı yararlı kaynaklar.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.