Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

WordPress 429 Hatası Çok Fazla İstekler Nasıl Düzeltilir

WordPress 429 Hatası Çok Fazla İstekler Nasıl Düzeltilir


WordPress sitenizde 429 çok fazla istek hatası görüyor musunuz? Bu hata son derece sinir bozucu olabilir çünkü neye sebep olduğunu anlamak zor. Bu makalede, WordPress 429’un çok fazla istek hatasını kolaylıkla nasıl düzeltebileceğinizi göstereceğiz.

 WordPress 429 Çok fazla istek hatası? Nedenleri

429 çok fazla istek hatası için en yaygın neden, bir kullanıcı, bot veya betiğin sunuculara çok fazla istekte bulunmaya çalışmasıdır. Web sitelerinde DDOS saldırılarını önlemek için bir önlemdir.

Ancak, düzgün bir şekilde yapılandırılmamışsa, arama motorlarının veya diğer API’lerin düzgün çalışmasını engelleyebilir. Bu, web sitenizde beklenmedik davranışlara neden olur.

Bazen, web sitenizdeki bir komut dosyası bir API kullanarak başka bir web sitesine veya hizmete çok fazla istekte bulunduğunda hata oluşur. Bu durumda, API bir 429 hata koduyla yanıt verir.

Bu, WordPress’te 429 çok fazla istek hatasının nasıl giderileceğini ve giderileceğini ele alalım.

WordPress’te 429 Çok Fazla İstek Hata Düzeltiliyor

Bu hata bir dizi faktörden kaynaklanabilir. 429 çok fazla istek hatasını gidermek ve düzeltmek için birden fazla yol göstereceğiz.

Yaramazlık Eklentisini Bul ve Devre Dışı Bırak

429 hatasının en yaygın sorumlusu web sitenizde genellikle kötü bir eklentidir. Eklentiler, bazen sitenizde 429 hata koduyla reddedilebilecek müteakip taleplerde bulunabilir.

Yapmanız gereken ilk şey, web sitenizdeki tüm WordPress eklentilerini devre dışı bırakmaktır. Bunu, WordPress yönetici alanınızdaki eklentiler sayfasını ziyaret ederek ve tüm eklentileri seçerek yapabilirsiniz. Bundan sonra, toplu işlemler açılır kutusunun altındaki ‘Devre Dışı Bırak’ı seçin ve uygula’ yı tıklayın.

Şimdi tekrar 429 çok fazla istek tekrarı üretip üretemeyeceğinizi görmek için web sitenizi tekrar kontrol edin. Eğer yapamıyorsanız, bu bir eklentinin bu soruna neden olduğu anlamına gelir.

Artık eklentilerinizi tek tek açabilir ve her eklentiyi etkinleştirdikten sonra web sitenizi kontrol edebilirsiniz. Bu şekilde, hataya neden olan eklentiyi bulabileceksiniz.

Hataya neden olan eklentiyi bulduğunuzda, bunu alternatif bir eklentiyle değiştirebilir veya hata hakkında bilgi sahibi olmak için eklenti yazarına ulaşmayı deneyebilirsiniz.

Varsayılan WordPress Temasına Geçme

Daha fazla WordPress teması, normalde eklentilerle birlikte gelen işlevleri içerir. Bu tür temalar, web sitenizde 429 hataya neden olabilir.

Öğrenmenin en kolay yolu, Twenty Seventeen gibi bir varsayılan WordPress temasına geçmektir. Bu 429 hata sorununu çözerse, başka bir WordPress teması bulabilir veya sorunu tema geliştiricisine rapor edebilir ve düzeltebilir.

Hosting Sağlayıcınıza Sorun

Çoğu zaman, web sitenize erişmesi gereken üçüncü taraf hizmetlerinde 429 çok fazla istek hatası göreceksiniz. Bu, arama motorları, tarayıcılar ve diğer web uygulamaları olabilir.

Hatayı Google Arama konsolunda veya herhangi bir üçüncü taraf hizmetinde görüyorsanız, büyük olasılıkla büyük olasılıkla web sitenize çok fazla istek gönderiyorlar. Bu durumda, WordPress barındırma sağlayıcınızdan bu istekleri engellememesini istemeniz gerekir .

Bu makalenin, WordPress 429 hatayı sitenizde çok fazla sayıda istekte bulmanızı sağladığını umuyoruz. 

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.