Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Wordle klonları App Store’dan kayboldu

Wordle klonları App Store’dan kayboldu

Apple, popüler web oyunu Wordle’ı klonlayan uygulamalara karşı harekete geçti mi? Birkaç yayından sonra (dahil olmak üzere) App Store’dan kayboldular. Sınır), “Wordle” olarak adlandırılacak kadar bariz ve aynı oyun ve kullanıcı arayüzüne sahip bir taklitçi seli çağırdı ve her biri geliştirici Josh Wardle’ın kendine ait bir Apple uygulaması oluşturmadığı gerçeğinden yararlandı. App Store’da hala birkaç klon görürken, Wordle adını kullanmıyorlar.

Bugün bir geliştirici, Wordle sürümünün kaç kez indirildiğiyle övünmeye başladığında, klon uygulamalarının dikkatleri üzerlerinde parladı. Topluluktan gelen yoğun tepkinin ardından hesabını gizli olarak ayarladı, ancak insanlar App Store’da bunun gibi birçok başka uygulama bulmaya başladı bile.

Bugün saat 17:00 ET’de Wordle için iki klon gösteren arama sonuçları.

20:08 ET’de Wordle için arama sonuçları – ilk sonuçlar şimdi beş yıl önceki bir uygulama ve Words With Friends 2 hakkında bir hikaye.

Apple hemen yanıt vermedi Sınır‘nin Wordle benzerlerine karşı harekete geçen kişi olduğunu teyit etme talebi, ancak her geliştiricinin uygulamalarını yaklaşık bir saat içinde kaldırmaya karar vermesi çok olası görünmüyor. Apple, uygulamalara gerçekten bir darbe indiriyorsa, orijinal oyunu korumak için ölçekleri önemli ölçüde değiştiriyor.

Geçmişte benzer yüksek profilli durumlar olsa da – Protokol Flappy Bird ve Threes vs 2048 aklıma geliyor – Apple’ın bugün göründüğü kadar yoğun bir şekilde devreye girdiği yeni bir örnek düşünmek zor. Apple, geliştirici yönergelerinde taklitçilerle ilgili bir dile sahiptir, ancak özellikle belirsizdir: “Kendi fikirlerinizi ortaya koyun”, bölüm 4.1’de yazıyor. “App Store’daki en son popüler uygulamayı kopyalamayın ya da başka bir uygulamanın adında veya kullanıcı arayüzünde bazı küçük değişiklikler yapıp kendi uygulamanızmış gibi vermeyin.”

Görünüşe göre bazı durumlarda işlerin kaymasına izin verdiği için Apple’ın bariz klonlarla nasıl başa çıkacağına dair sorular vardı. Wordle benzerlerinin App Store’dan kaybolmasıyla, benzerliğin ne kadar çok benzer olduğuna dair bir emsal almış olabiliriz.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.