Kaydol

Flood göndermek, insanların floodlarını okumak ve diğer insanlarla bağlantı kurmak için sosyal Floodlar ve Flood Yanıtları Motorumuza kaydolun.

Oturum aç

Flood göndermek, insanların floodlarını okumak ve diğer insanlarla bağlantı kurmak için sosyal Floodlar ve Flood Yanıtları Motorumuza giriş yapın.

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreni mi unuttun? Lütfen e-mail adresinizi giriniz. Bir bağlantı alacaksınız ve e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturacaksınız.

3 ve kadim dostu 1 olan sj'yi rakamla giriniz. ( 31 )

Üzgünüz, Flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Windows’ta Eksik VCRUNTIME140.dll DLL Hatalarını Düzeltme

Windows’ta Eksik VCRUNTIME140.dll DLL Hatalarını Düzeltme

Windows’ta Eksik VCRUNTIME140.dll DLL Hatalarını Düzeltme

Bir program başlatırsanız ve Windows’un vcruntime140.dll DLL’sini bulamadığı veya eksik olduğu bir hata alırsanız, programınızın yeniden çalışması için eksik DLL’yi geri yüklemek için bu öğreticiyi kullanabilirsiniz.

Bir program oluşturulduğunda, programın gereksinim duyduğu kodu içeren dinamik bağlantı kitaplıklarına (DLL) bağlanırlar.  Gerekli bir DLL eksikse, Windows eksik DLL’yi geri yüklemeyi veya yüklemeyi deneyebilmeniz için eksik DLL’nin adını bildiren bir uyarı görüntüler.

Bir program çalıştırırsanız ve vcruntime140.dll eksik olmasıyla ilgili aşağıdaki hatayı alırsanız, aşağıdaki adımları kullanarak Visual C++ 2015 Yeniden Dağıtılabilir paketini yüklemeniz gerekir.

Vcruntime140.dll bilgisayarınızda eksik olduğundan program başlatılamıyor. Bu sorunu gidermek için programı yeniden yüklemeyi deneyin.

vcruntime140.dll Windows’ta eksik hatasını düzeltmek için lütfen şu adımları izleyin:

 1. Şu şekilde gidin: Microsoft Visual C++ 2015 Yeniden Dağıtılabilir sayfası ve öğesini tıklatın. İndirmek düğme.
 2. Windows’un 32 bit veya 64 bit sürümünü indirmek isteyip istemediğinizi seçmenizi istediği sayfaya getirileceksiniz. İhtiyacınız olan sürümü seçin ve Önümüzdeki düğme. Hangi sürüme ihtiyacınız olduğundan emin değilseniz, Bu öğretici neye ihtiyacınız olduğunu belirlemek için.
 3. Dosya şimdi bilgisayarınıza yüklenecek. İndirildikten sonra, indirilenlere çift tıklayın vc_redist.x64.exe dosya.
 4. Microsoft Visual C++-2015 Yeniden Dağıtılabilir ekranı görüntülenir ve lisans hüküm ve koşullarını kabul etmenizi ister. “Kabul ediyorum” kutusuna bir onay işareti koyun ve ardından Yüklemek düğme.
  Microsoft Visual C++-2015 Yeniden Dağıtılabilir
  Microsoft Visual C++-2015 Yeniden Dağıtılabilir
 5. Windows programın değişiklik yapmasına veya devam etmesine izin vermenizi isterse, Evet veya İzin vermek düğme.
 6. İşlem yapıldığında, program başarıyla yüklendiğini belirten bir ileti görüntüler.
  Yeniden Dağıtılabilir Yüklü
  Yeniden Dağıtılabilir Yüklü
 7. Artık yükleyiciyi kapatabilirsiniz.

DLL zaten yüklüyse ve hala eksik olarak görünüyorsa, yukarıdaki Yeniden Dağıtılabilir’i indirebilirsiniz, ancak bu sefer bir onarım gerçekleştirin.

Onarım Gerçekleştirme
Onarım Gerçekleştirme

Artık daha önce eksik vcruntime140.dll hatasını veren programı çalıştırmayı deneyebilirsiniz ve yeniden çalışması gerekir.

Bunu okuyan kullanıcılar da şunları okur:

Benzer Yazılar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.