Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Windows’ta Eksik api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll DLL’sini düzeltme

Windows’ta Eksik api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll DLL’sini düzeltme

Windows’ta Eksik api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll DLL’sini düzeltme

Bir programı çalıştırmayı denerseniz ve api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll DLL’sinin bilgisayarınızda eksik olduğunu belirten bir hata alırsanız, program yeniden çalışmak üzere eksik DLL’yi geri yüklemek için bu kılavuzu kullanabilirsiniz.

Programlar oluşturulduğunda, programın düzgün çalışması için gereken kodu içeren dinamik bağlantı kitaplıklarına (DLL) bağlanırlar.  Gerekli bir DLL eksikse, Windows sorunu gidermeyi deneyebilmeniz için eksik DLL’nin adını bildiren bir uyarı görüntüler.

Bir program çalıştırırsanız ve api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll eksik olduğu hakkında aşağıdaki hatayı alırsanız, aşağıdaki yönergeleri kullanarak Visual C++ 2015 Yeniden Dağıtılabilir paketini yüklemeniz gerekir.

Api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll bilgisayarınızda eksik olduğundan program başlatılamıyor. Bu sorunu gidermek için programı yeniden yüklemeyi deneyin/

Windows’ta api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll eksik hatasını düzeltmek için lütfen şu adımları izleyin:

 1. Şu şekilde gidin: Microsoft Visual C++ 2015 Yeniden Dağıtılabilir sayfası ve öğesini tıklatın. İndirmek düğme.
 2. Windows’un 32 bit veya 64 bit sürümünü indirmek isteyip istemediğinizi seçmenizi istediği sayfaya getirileceksiniz. İhtiyacınız olan sürümü seçin ve Önümüzdeki düğme. Hangi sürüme ihtiyacınız olduğundan emin değilseniz, Bu öğretici neye ihtiyacınız olduğunu belirlemek için.
 3. Dosya şimdi bilgisayarınıza yüklenecek. İndirildikten sonra, indirilenlere çift tıklayın vc_redist.x64.exe dosya.
 4. Microsoft Visual C++-2015 Yeniden Dağıtılabilir ekranı görüntülenir ve lisans hüküm ve koşullarını kabul etmenizi ister. “Kabul ediyorum” kutusuna bir onay işareti koyun ve ardından Yüklemek düğme.
  Microsoft Visual C++-2015 Yeniden Dağıtılabilir
  Microsoft Visual C++-2015 Yeniden Dağıtılabilir
 5. Windows programın değişiklik yapmasına veya devam etmesine izin vermenizi isterse, Evet veya İzin vermek düğme.
 6. İşlem yapıldığında, program başarıyla yüklendiğini belirten bir ileti görüntüler.
  Yeniden Dağıtılabilir Yüklü
  Yeniden Dağıtılabilir Yüklü
 7. Artık yükleyiciyi kapatabilirsiniz.

DLL zaten yüklüyse ve hala eksik olarak görünüyorsa, yukarıdaki Yeniden Dağıtılabilir’i indirebilirsiniz, ancak bu sefer bir onarım gerçekleştirin.

Onarım Gerçekleştirme
Onarım Gerçekleştirme

Artık hatayı daha önce veren programı çalıştırmayı deneyebilirsiniz ve yeniden çalışması gerekir.

Bunu okuyan kullanıcılar da şunları okur:

 • Windows Yansıma Dosyasında Eksik VCRUNTIME140.dll DLL Hatalarını Düzeltme
  Windows’ta Eksik VCRUNTIME140.dll DLL Hatalarını Düzeltme

  Bir program başlatırsanız ve Windows’un vcruntime140.dll DLL’sini bulamadığı veya eksik olduğu bir hata alırsanız, programınızın yeniden çalışması için eksik DLL’yi geri yüklemek için bu öğreticiyi kullanabilirsiniz

 • Kötü Amaçlı Yazılım Görüntüsü için Bir Klasörü Taramak için Windows Defender Nasıl Kullanılır
  Bir Klasörü Kötü Amaçlı Yazılımlara Karşı Taramak için Windows Defender Nasıl Kullanılır

  Windows Defender, kötü amaçlı yazılım taraması yapmak istediğiniz belirli klasörü veya sürücüyü belirtmenizi sağlayan özel bir tarama gerçekleştirmenizi sağlar. Yalnızca bir klasörü taramanız gerektiğinden, tarama süresi tüm makineyi taramaktan çok daha hızlı olacaktır.

 • Windows Yansıma'nın 32 bit veya 64 bit sürümünü çalıştırıp çalıştırmadığınız nasıl anlanır
  Windows’un 32 bit veya 64 bit sürümünü çalıştırıp çalıştırmadığınız nasıl anlanır

  Windows bilgisayarınıza yüklendiğinde, 32 bit sürüm veya 64 bit sürüm olarak yüklenebilir. Çoğu insan için, Windows’un 32 bit veya 64 bit sürümünü kullanıp kullanmadıkları bir fark yaratmaz. Yine de, bilgisayarınızda belirli görevleri gerçekleştirirken Windows’un 64 bit veya 32 bit sürümünü çalıştırıp çalıştırmadığınızı bilmek önemlidir. Örneğin, yeni donanım yüklerseniz veya güncellerseniz …

 • Windows 7 Image'da gizli dosyalar nasıl gösterilir
  Windows 7’de gizli dosyalar nasıl gösterilir

  Windows 7, bilgisayarınızdaki dosyaları keşfederken görülmemeleri için belirli dosyaları gizler. Gizlediği dosyalar genellikle, kurcalanırsa bilgisayarın düzgün çalışmasıyla ilgili sorunlara neden olabilecek Windows 7 Sistem dosyalarıdır. Bununla birlikte, bir kullanıcının veya yazılımın belirli bir dosyadaki gizli özniteliği etkinleştirerek bir dosyayı gizli hale getirmeleri mümkündür veya …

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.