Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Windows 8 e Format Atmak çok kolay İzle

Windows 8 e Format Atmak çok kolay İzle


Windows 8 e Format Atmak çok kolay

NOT: ARKADAŞLAR RECOVERY BOZUK İSE FORMAT ATAMAZSINIZ. LÜTFEN BU ACIKLAMAYI OKUYUN.Windows 8’de Yenileme ve Sıfırlama işlemleri Windows kurulum medyasına ya da kurtarma bölümüne ihtiyaç duyar. Eğer bir şekilde kurtarma bölümü zarar görmüş veya bilgisayara takılı Kurulum medyası yoksa (Windows 8 kurulum dosyalarını içeren DVD veya USB gibi)

Bazı dosyalar eksik. Windows yüklemeniz veya kurtarma medyası bu dosyaları sağlayacak. hatası alırsınız.

Kurtarma bölümü bilgisayarı ilk aldığınızda üretici tarafından sabitdisk üzerinde oluşturulan bir alandır ve Windows 8 kurulum dosyalarını barındırır.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.