Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Windows 7 kurtarma uygulaması Ocak güncellemelerinden sonra başarısız oluyor


Windows 7

Microsoft, Denetim Masası Yedekleme ve Geri Yükleme uygulaması kullanılarak oluşturulan Windows 7 kurtarma disklerinin, 11 Ocak 2022’den bu yana yayınlanan Windows güncellemelerini yükledikten sonra başlayamayacağını söylüyor.

Ancak Microsoft bunun neden olduğunu açıklamazken, kurtarma disklerinin sorunlu güncellemelerin yüklenmediği sistemlerde çalışacağını söyledi.

Şirketin ayrıca belirttiği gibi, şu anda başka hiçbir üçüncü taraf yedekleme veya kurtarma uygulamasının bu bilinen sorundan etkilendiği bilinmiyor.

“11 Ocak 2022 veya sonraki Windows sürümlerinde yayımlanan Windows güncellemelerini etkilenen bir Windows sürümüne yükledikten sonra, Yedekleme ve Geri Yükleme (Windows 7) Microsoft, Denetim Masası’ndaki uygulama başlatılamayabilir” dedi.

“11 Ocak 2022’den önce yayınlanan Windows güncellemelerini yükleyen cihazlarda Yedekleme ve Geri Yükleme (Windows 7) uygulaması kullanılarak oluşturulan kurtarma diskleri bu sorundan etkilenmez ve beklendiği gibi başlamalıdır.”

Kurtarma diski başlatma hatalarından etkilenen Windows sürümlerinin listesi, Windows 10 1607 veya sonraki sürümlerin tüm sürümlerini ve Windows 11’in tüm sürümlerini içerir.

Redmond, bu sorunu gidermek için yaklaşan bir sürümle birlikte sunulacak bir düzeltme üzerinde çalıştığını da sözlerine ekledi.

StatCounter istatistiklerine göre, Tüm Windows cihazlarının %11,99’u tarafından kullanılan Microsoft işletim sisteminin çeşitli sürümleriyle hala Windows 7 çalıştırıyorlar. Dünya genelinde masaüstü cihazların %75,86’sı.

Bilinen bir dizi sorunun arkasındaki Ocak güncellemeleri

Microsoft, daha önce Windows Ocak 2022 güncellemeleriyle bağlantılı, aşağıdakiler de dahil olmak üzere birden çok sorunu düzeltti:

Şirket ayrıca, Ocak 2022 Yaması Salı güncellemelerinin neden olduğu sorunları yayınlayarak ele aldı. bant dışı (OOB) acil durum güncellemeleri.

Windows Server Etki Alanı Denetleyicilerinin yeniden başlatılması, VPN bağlantısı, ReFS biçimli çıkarılabilir medya bağlama hataları ve Sanal Makinelerin başlatılamaması ile ilgili sorunları düzelttiler.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.