Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Windows 11’in yeni Görev Yöneticisine daha yakından bakın

Windows 11’in yeni Görev Yöneticisine daha yakından bakın

Microsoft, nihayet Windows Insider Programındaki kullanıcılarla Görev Yöneticisi’nin yeni bir sürümünü test etmeye başladı.

Görev Yöneticisi, Windows için en popüler araçlardan biri olmaya devam ediyor ve sorunlu uygulamaları belirlemenin ve işlemlerini sonlandırmanın en kolay yolu. Windows 11 Sun Valley 2 ile Microsoft, Görev Yöneticisi için uygulamanın arayüzünü önemli ölçüde değiştiren ve geleneksel üst çubuğu/menüyü bir komut çubuğuyla değiştiren yeni bir kullanıcı arayüzü keşfediyor.

Görev Yöneticisi’nin mevcut sürümü gibi, yeni sürüm de İşlemler, Performans, Uygulama geçmişi, Başlangıç ​​uygulamaları, Kullanıcılar, Ayrıntılar ve hizmetler gibi aynı ekran grubunu görüntüleyebilir. Ancak, göze çarpan birkaç değişiklik var.

Her şeyden önce, Görev Yöneticisi, İşlemler ve Performans gibi seçenekleri barındıran bir kenar çubuğu menüsü ile güncellendi.

Görev Yöneticisi

Yukarıdaki ekran görüntüsünde gösterildiği gibi, Microsoft olağan sekmeli bölümleri kaldırıyor ve bilgisayarın adını ve modelini, CPU’yu, GPU’yu ve kullanılan belleği gösterecek yeni bir ‘kahraman öğesi’ özelliği bulacaksınız.

Görev Yöneticisi’nin yeni tasarımı WinUI kullanır ve yeni Windows 11 tasarım ilkeleriyle eşleşir. Buna karanlık mod desteği ve Görev Yöneticisinin güncelleme hızını ve daha fazlasını değiştirebileceğiniz yeni bir ayarlar sayfası dahildir.

Görev Yöneticisi

Microsoft ayrıca, kullanıcıların ortak eylemlere erişmesine yardımcı olmak için her sayfaya yeni bir komut çubuğu ekliyor. Örneğin, işlemler sekmesini görüntülerken doğrudan komut çubuğundan verimlilik modunu etkinleştirebilirsiniz.

Görev Yöneticisi

Verimlilik modu, sistemin diğer uygulamalara öncelik vermesi için bir uygulamanın CPU tüketimini sınırlayacak yeni bir özelliktir. Verimlilik modunu işleme sağ tıklayarak da etkinleştirebilirsiniz, ancak Verimlilik modunu yalnızca tek bir işleme uygulayabileceğinizi unutmayın, böylece tüm grup sürecini veya sistem işlemlerini kısmaya çalıştığınızda seçenek grileşir.

Görev Yöneticisi’nin yeni tasarımı mükemmel olmaktan çok uzak, ancak Microsoft’un işletim sistemindeki UI tutarlılığı sorunlarını çözmek istediğini görmek güzel ve gelecekteki önizleme yapılarında daha fazla iyileştirmenin ortaya çıkması bekleniyor.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.