Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Windows 11’in Android uygulamaları özelliği artık ABD’de mevcut

Windows 11’in Android uygulamaları özelliği artık ABD’de mevcut

Windows 11 için Android uygulamalarının genel önizlemesi artık ABD’de yayında ve kullanıcıların Android uygulamalarını Windows masaüstünde yerel olarak çalıştırmasına olanak tanıyor.

önce Microsoft Android uygulamalarını Windows 11’de test etmeye başladı Ekim 2021’de Insider’lar ‘Beta’ önizleme derlemelerini çalıştıracak. Bu özellik, kullanıcıların Amazon App Store aracılığıyla sunulan uygulamaları çalıştırmasını sağlar.

Mevcut Android uygulamaları öncelikle küçük çocuklar için olsa da, yetişkinler için de küçük bir oyun ve üretkenlik uygulaması seçkisi var.

Windows 11 Amazon Uygulama Mağazası
Windows 11 Amazon Uygulama Mağazası
Kaynak: BleepingComputer

Bu özellik, Android Açık Kaynak Projesi (AOSP) ve donanım giriş cihazlarıyla uyumluluk sağlamak için Android uygulamalarını sanal bir makinede çalıştıran Android için Windows Alt Sistemi adlı yeni bir platforma dayanır.

Microsoft, Amazon App Store’dan yüklenen uygulamaları yalnızca resmi olarak desteklerken, geliştiriciler ve uzman kullanıcılar zaten Google Play Store’u yükleyin ve farklı yöntemler ile Windows 11’de yandan yükleme uygulamaları.

Retro Bowl, Windows 11'e yandan yüklendi
Retro Bowl, Windows 11’e yandan yüklendi

Hem Amazon App Store hem de Android için Windows Alt Sistemi, Microsoft Store aracılığıyla teslim edilir. Bugün Windows 11’de Android uygulamalarına başlamak için önce Microsoft Store uygulamasını başlatmanız ve şuraya gitmeniz gerekir: Kütüphane > Güncellemeleri Al En son sürümü kullandığınızdan emin olmak için.

Microsoft Store güncellendikten sonra, Android için Windows Alt Sisteminin de yüklenmesine neden olacak Amazon App Store uygulamasını yükleyebilirsiniz.

Microsoft Store aracılığıyla yüklenen Android için Windows Alt Sistemi
Microsoft Store aracılığıyla yüklenen Android için Windows Alt Sistemi
Kaynak: BleepingComputer

Android uygulamaları için sistem gereksinimleri, en az 8 GB RAM, katı hal sürücüsü (SSD) ve desteklenen bir işlemci (Intel® Core™ i3 8. Nesil, AMD Ryzen) gerektiren, kullanıcıların Windows 11 ile kullanması gerekenlere benzer. ™ 3000, Qualcomm® Snapdragon™ 8c veya üzeri).

Bugün kullanıma sunulan diğer yeni Windows 11 özellikleri

Microsoft, Windows 11’deki Android uygulamalarına ek olarak, Notepad ve Windows Media Player’ın yeniden tasarlanmış sürümlerini de yayınlıyor.

Yeni Medya Oynatıcı, daha iyi erişilebilirlik desteği sağlamak için optimize edilmiştir ve Not Defteri, Windows 11 tasarım özellikleri, Karanlık Mod ve emoji desteği içerir.

Windows 11 için Yeni Not Defteri
Windows 11 için Yeni Not Defteri

Windows 11’in yeni Not Defteri’ndeki emoji desteği, kaydedilmiş metin dosyalarını komut isteminin daha fazla komutu gibi diğer araçlarla veya Unicode’u desteklemeyen diğer metin uygulamalarında görüntülerken garip sonuçlara neden olabilir.

Emojiler konsolda düzgün görüntülenmiyor
Emojiler konsolda düzgün görüntülenmiyor

Windows Update’e gidip güncellemeleri manuel olarak kontrol ederek hem yeni Not Defteri’ni hem de Windows Media Player’ı indirebilirsiniz.

Windows 11 için daha hızlı güncellemeler

Windows 11’in piyasaya sürülmesiyle Microsoft, yıllık özellik güncelleme ritmine geçti; bu, kullanıcıların yılda yalnızca bir büyük güncelleme için endişelenmesi gerektiği anlamına geliyor.

Ancak Microsoft, özellik güncellemelerinin yeni özellikleri sunmasını beklemeyi planlamamaktadır ve özellikleri hazır olduklarında sunmak için diğer güncelleme mekanizmalarını kullanacaktır.

“Bugünün sürümünün gösterdiği gibi, Windows 11’de insanların hayatlarını zenginleştiren ve ilham veren deneyimler sunmaya kararlıyız. Fazla mesai, yıllık güncellememize ek olarak son kullanıcılar için Windows 11’de daha sık yeni özellikler yayınladığımızı göreceksiniz,” Microsoft söz verdi bugünün duyurusu.

“Servis ve Microsoft Store güncellemeleri de dahil olmak üzere sahip olduğumuz çeşitli güncelleme mekanizmalarından yararlanacağız. Amacımız, size yıl boyunca en iyi deneyimleri sunarak sürekli yenilik sunmaktır.”

Microsoft artık Windows Özellik Deneyim Paketi adı verilen daha yeni güncelleme yöntemlerini kullanacak (Windows Update aracılığıyla) ve Web Deneyimi Paketi (Microsoft Store aracılığıyla), Yama Salı güncellemeleri ve yıllık özellik güncellemesi dışında Windows 11 özelliklerini yüklemek veya değiştirmek için.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.