Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Windows 11 KB5012592 güncellemesi, varsayılan tarayıcı geliştirmelerini getiriyor


Windows 11

Microsoft, güvenlik güncelleştirmeleri, kalite iyileştirmeleri ve varsayılan tarayıcınızı değiştirmeyi kolaylaştıran bir düzeltme içeren Windows 11 KB5012592 toplu güncelleştirmesini yayımladı.

KB5012592, aşağıdakileri içerdiğinden zorunlu bir toplu güncelleştirmedir. Nisan 2022 Yaması Salı güvenlik güncellemeleri önceki aylarda keşfedilen güvenlik açıkları için.

Windows 11 kullanıcıları, bugünün güncellemesini şuraya giderek yükleyebilir: Başlangıç > Ayarlar > Windows güncelleme ve üzerine tıklayarak ‘Güncellemeleri kontrol et.’

Windows 11 kullanıcıları ayrıca KB5012592 önizleme güncellemesini şu adresten manuel olarak indirip yükleyebilir: Microsoft Güncelleme Kataloğu.

Varsayılan tarayıcıyı değiştirmek artık daha kolay

KB5012592 toplu güncelleştirmesi, varsayılan web tarayıcınızı değiştirmeyi zorlaştıran tartışmalı bir değişiklik için bir düzeltme içerir.

Windows 11 ilk piyasaya çıktığında, varsayılan tarayıcınızı değiştirmek için tıklayabileceğiniz bir düğme içermiyordu.

Bunun yerine, Windows 11 kullanıcılarının, her dosya uzantısını (.html ve .htm) ve protokolü (HTTP veya HTTPS) aramak ve bunları kullanmak istedikleri programla manuel olarak ilişkilendirmek gibi sıkıcı bir görevi yerine getirmeleri gerekiyordu.

KB5012592 güncellemesiyle bu sorun giderildi ve Windows 11 kullanıcıları artık belirli bir tarayıcıyı işletim sistemi tarafından kullanılan varsayılan tarayıcı olarak ayarlamak için ‘Varsayılanı ayarla’ düğmesine tıklayabilir.

Web tarayıcıları için yeni Varsayılan Ayarla düğmesi

Windows 11 KB5012592 güncelleştirmesindeki yenilikler

Bugünün güvenlikle ilgili olmayan güncelleştirmesini yükledikten sonra, Windows 11’in yapı numarası 22000.613.

bu Windows 11 KB5012592 toplu güncelleştirme önizlemesi Aşağıda listelenen üç önemli nokta ile 26 iyileştirme ve düzeltme içerir:

  • Artık 4 adede kadar tost bildirimini, üç yüksek öncelikli bildirimi ve bir normal öncelikli bildirimi görüntülemek mümkün.
  • Bir Microsoft OneDrive dosyasının odağını kaybetmesine neden olabilecek bir sorunu çözdük. Yani kullanmak için dosyayı tekrar seçmeniz veya dokunmanız gerekir. OneDrive dosyasını yeniden adlandırdıktan ve Enter tuşuna bastıktan sonra bu sorun oluşur.
  • ‘Widget’lar’ kelimesini aradığınızda ilgili Ayarlar sayfasının görünmesi için Arama’yı güncelledik.

Microsoft, toplu güncelleştirme bültenlerinde artık tam sürüm notları sağlamadığından, Windows Insider blogu Mart önizleme sürümü için.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.