Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Windows 11 hatası, HDR renk işleme sorunlarına neden oluyor

Windows 11 hatası, HDR renk işleme sorunlarına neden oluyor

Microsoft, Windows 11 sürüm 21H2 çalıştıran cihazları etkileyen ve bazı yüksek dinamik aralıklı (HDR) ekranlarda renkleri oluşturmak için Win32 API’lerini kullanan uygulamaların beklendiği gibi çalışmayabileceği yeni bir sorunu onayladı.

HDR ekranlar, daha geniş bir renk gamını desteklediklerinden, standart dinamik aralık (SDR) olanlardan daha canlı renkler ve daha fazla renk tonu için ilave destek sayesinde daha kesin renkler sağladığı için önemli ölçüde artırılmış bir renk aralığı ile gelir.

Ancak müşteriler, yeni kabul edilen bu Windows 11 hatası nedeniyle renk oluşturma sorunları yaşayabilir.

“Windows 11’i yükledikten sonra, bazı görüntü düzenleme programları belirli HDR ekranlarda renkleri doğru şekilde işlemeyebilir,” Microsoft açıkladı Windows Sağlık Panosu’nda.

“Bu, parlak sarı veya diğer renklerde görüntülenebilen beyaz renklerde sıklıkla görülür. Bu sorun, belirli renk oluşturma Win32 API’leri belirli koşullar altında beklenmeyen bilgiler veya hatalar döndürdüğünde oluşur.”

Microsoft, tüm profil yönetimi programlarının bu bilinen sorundan etkilenmediğini ekledi.

Ayrıca, Microsoft Renk Kontrol Paneli gibi Ayarlar sayfasındaki Windows 11 renk profili seçenekleri, etkilenen sistemlerde doğru şekilde çalışmalıdır.

Düzeltme Ocak ayı sonunda geliyor

Redmond şu anda Ocak ayı sonlarında piyasaya sürülmesi beklenen bir düzeltme üzerinde çalışıyor.

Windows 11 PC’nizden HDR içeriğini görüntülemede sorun yaşıyorsanız, Microsoft bunları düzeltmek için alabileceğiniz çeşitli önlemler de sunmaktadır. bu destek sayfasında.

İlgili haberde, Microsoft başka bir Windows 11 sorunu düzeltildi Windows Insider derlemelerini etkileyen ve uygulamaların açılmasını engelleme Windows Installer sistem aracı (önceden Microsoft Installer olarak biliniyordu) kullanılarak onarıldıktan veya güncellendikten sonra.

Windows 11’in Ekim ayında piyasaya sürülmesinden bu yana giderilen bilinen sorunların listesi, Mavi ekranları tetikleyen Intel ses sürücüsü hatası, yaygın yazıcı sorunları ve sistem donmaları, Uzak Masaüstü’nü etkileyen bir sorun, ve daha fazla.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.