Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Windows 11 Ayarları artık Xbox aboneliklerini yönetmenize izin veriyor


Windows 11 Xbox'ı

Microsoft, en son Windows 11 önizleme yapısının, Xbox abonelik yönetimi yetenekleri sağlamak için Hesap Ayarları sayfasını iyileştirdiğini söylüyor.

Windows 11’in Ayarları içindeki yeni ‘Microsoft hesabınız’ ayarları sayfası, Windows Insider ekibi tarafından başlatıldı. Ekim 2021’de.

Bu çabanın arkasındaki nihai hedef, kullanıcılara Microsoft hesaplarında (Microsoft 365 abonelikleri dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere) ihtiyaç duydukları tüm bilgileri işletim sistemi içinden sağlamak ve böylece web’de oturum açma ihtiyacını ortadan kaldırmaktır.

Microsoft’tan Amanda Langowski ve Brandon LeBlanc bugün, “Bu yapı ile Windows 11 Ayarları uygulamasında yeni bir Xbox abonelik yönetimi deneyimi sunuyoruz.” Dedi.

“Xbox Game Pass Ultimate, PC Game Pass, Konsol için Xbox Game Pass veya Xbox Live Gold üyesiyseniz, artık Ayarlar > Hesaplar aracılığıyla abonelik ayrıntılarınızı görebileceksiniz.”

Windows 11 kullanıcıları ödeme yöntemini, faturalandırma tekrarını ve Xbox abonelikleriyle bağlantılı tüm oyunları ve avantajları kontrol edebilir.

Windows 11 Ayarlarında Xbox alt yönetimi
Windows 11 Ayarlarında (Microsoft) Xbox abonelik yönetimi

Langowski ve LeBlanc, “Ayrıca, aboneliğinizi yönetebilecek ve yükseltebilecek, hediye kartı jetonlarını kullanabilecek ve aboneliklerinizi herhangi bir kesinti olmadan devam ettirmek için gereken işlemlerden haberdar olabileceksiniz.” katma.

Artık bu bilgilere erişebilirsiniz (önceden yalnızca konsolunuzun kılavuz menüsünde veya Microsoft hesap yönetimi sayfası) Windows’ta Ayarlar > Hesaplar’a giderek.

Bu yeni özellik, Windows 11 Insider Preview Build 25193’ü yüklemiş olan Dev Channel’daki Windows Insider’lara sunuluyor.

Microsoft, Mayıs ayında Dev Channel’daki Windows Insider’lar için Windows 11 hesap ayarları sayfasına kullanıcının Microsoft 365 hesabına bağlı Office abonelikleri hakkında bilgi ekledi.

Bugünün Windows 11 geliştirme sürümünde Microsoft, Windows Ekran Okuyucusu’nda yeni Braille ekranları ve yeni Braille giriş ve çıkış dilleri için de destek sundu.

Bu sürümden itibaren desteklenen yeni braille ekranlar arasında APH Chameleon, APH Mantis Q40, NLS eReader ve diğerleri.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.